Zegarek IWC Schaffhausen

Swoją tradycją szwajcarskie  zegarmistrzowskie marki sięgają XIX wieku. Charakteryzuje je wysoka klasa czasomierzy, zwłaszcza ze względu na komponenty i skomplikowane mechanizmy. Historia jednej z najlepszych marek szwajcarskich zegarków, jaką jest IWC została zapoczątkowana w 1868 roku.

Niepowtarzalne szwajcarskie zegarki IWC

zegarki iwcOd tamtej pory marka tworzy unikatowe i wysokiej klasy czasomierze, które pożądane są wśród amatorów ekskluzywnych zegarków. Najbardziej znane zegarki IWC to przede wszystkim czasomierze z wiecznym kalendarzem, wskazaniami w formacie cyfrowym, które posiadają autorski system Safe Drive wykorzystywany podczas nurkowania. Wiele modeli posiada dodatkowe funkcje wykorzystywane podczas uprawiania sportów i aktywnego spędzania wolnego czasu. W XXI wieku zegarki marki IWC stanowią dobro luksusowe znane i pożądane na całym świecie. Marka wyznacza trendy i zaskakuje nowatorskimi rozwiązaniami technicznymi w unikatowych modelach zegarków automatycznych i mechanicznych. Wysokiej jakości komponenty nadają klasę czasomierzom, sprawiając, że stają się niepowtarzalne i jednocześnie niezwykle funkcjonalne. Zegarki marki IWC dostępne są w najlepszych salonach jubilerskich sprzedających ekskluzywne szwajcarskie czasomierze. Na rynku polskim dostępnych jest kilka serii przeznaczonych dla mężczyzn interesujących się nurkowaniem i pilotażem samolotów, a także biznesmenów ceniących sobie klasykę i tradycję. Występują również limitowane serie posiadające unikatowe mechanizmy.

Autorzy marki IWC stworzyli również kolekcję dla pań ceniących elegancję i klasę. Niezwykła dbałość o detale, niepowtarzalne wzornictwo, a także wysokiej klasy mechanizmy powodują, że zegarki marki IWC stanowią jedną z najlepszych marek na światowym rynku jubilerskim i klasyfikują zegarki na najwyższym podium wśród wielu szwajcarskich brandów zegarmistrzowskich.

Sebastian