Zalety pomiarów instalacyjnych

Prowadzę własny zakład fryzjerski. Posiadam na własność lokal w którym znajduje się mój salon. Dzięki temu nie muszą ponosić dużych kosztów związanych z wynajmem. Jednakże, nakłada to na mnie dodatkowe obowiązki. Jako właściciel tego lokalu jestem odpowiedzialny za wykonywanie pomiarów instalacyjnych w budynku. Zgodnie z prawem mam obowiązek zrobić takie pomiary przynajmniej raz na dziesięć lat.

Zamówiłem wykonanie pomiarów instalacyjnych

pomiary instalacyjne kaliszStaram się jednak częściej wykonywać takie pomiary, ponieważ już wielokrotnie uchroniły mnie one od dużych kosztów naprawy całej instalacji elektrycznej. Pomiary instalacyjne, zwane też pomiarami elektrycznymi wykazują nawet bardzo drobne usterki w instalacji. Można dzięki nim sprawdzić stan i jakość pracy bezpieczników, zauważyć drobne spięcia, które mogą występować w przeciążonych gniazdkach, a także dowiedzieć się, czy część okablowania instalacji nie wymaga wymiany. Ich zaletą jest fakt, że można je przeprowadzić szybko i sprawnie. Profesjonalnemu elektrykowi ich wykonanie zajmuje maksymalnie dwie godziny, dzięki czemu mogę to zrobić po godzinach pracy zakładu. Nie paraliżuje tym samym pracy swojej i osób, które zatrudniam. Zabrałem się za poszukiwania odpowiedniej firmy, która wykonuje profesjonalne pomiary instalacyjne Kalisz to duże miasto, dlatego nie miałem z tym żadnego problemu. Wybrałem zaufaną firmę elektryczną.

Mieli oni bardzo szybkie terminy i można było się umówić na wykonanie usługi w dogodnym dla mnie terminie. Cena za wykonanie takich pomiarów instalacyjnych była bardzo niska, przystępna. Już kilka dni później, punktualnie o umówionej godzinie ekipa elektryków zjawiła się w moim lokalu. Szybko wykonali odpowiednie pomiary, a raport otrzymałem już na następny dzień. Całe szczęście wszystko z instalacją elektryczną w moim lokalu było w porządku.

Karolina Nowek