Zakup praktycznych wymiarowych rolet w Świeciu

Jakiś czas temu razem z moim wspólnikiem rozpoczęliśmy poszukiwana nowego miejsca na nasze biuro. Zawodowo zajmowaliśmy się organizacją różnego rodzaju szkoleń dla przedsiębiorców, dlatego też potrzebowaliśmy większej przestrzeni.

Montaż wymiarowych rolet okiennych w Świeciu

rolety na wymiar ŚwiecieKilka tygodni później nasze poszukiwania dobiegły końca. Znalazłem bardzo przestronny lokal, który wymagał jedynie drobnego remontu. Po odświeżeniu wnętrz przyszedł czas na to, aby zadbać o dobą ochronę okien w pomieszczeniu. Jeśli chodzi o rolety na wymiar Świecie ma dużo do zaproponowania w tej dziedzinie. W zaprzyjaźnionym sklepie, przy pomocy specjalistów dobrałem odpowiednie rolety do naszego biura. Kilka dni później, pracownicy sklepu zjawili się w naszym biurze, aby pobrać niezbędne wymiary i przygotować zamówienie. Dwa tygodnie później, mogliśmy się już cieszyć nowym wystrojem oraz nowoczesnymi roletami okiennymi. W sali konferencyjnej zainstalowano rolety wolnowiszące z tkaniny perłowej w ładnym, błękitnym kolorze. Takie rolety świetnie sprawdzają się w pomieszczeniach biurowych z uwagi na łatwość montażu oraz praktyczny system samohamujący. W moim biurze zamontowano rolety przyszybowe, które idealne sprawdzały się w małych pomieszczeniach, były łatwe w utrzymaniu, a ich kolorystyka ładnie współgrała  resztą biura. W naszej recepcji zamontowano rolety dzień i noc, które nie tylko chroniły przed nasłonecznieniem, ale pełniły także funkcję estetyczną, gdyż ich budowa przyciągała uwagę. Bardzo cieszyliśmy się z tego, że w tak krótkim czasie udało nam się skończyć remont biura, które wkrótce zostało otwarte.

Kończąc remont naszego biura zadbaliśmy o każdy szczegół. Dzięki temu, że dobraliśmy najlepszą ochronę na nasze okna, mogliśmy cieszyć się unikalnym designem oraz praktycznym zastosowaniem akcesoriów, które pełniły także funkcję ochrony przed nasłonecznieniem wnętrz.

Maciej Brzęczyszczykiewicz