Zachwycające łóżka dla chłopców

Pożegnanie z łóżkiem rodziców zazwyczaj odbywa się po przekupieniu małego odkrywcy za pomocą nowego, zaskakującego łóżka dziecięcego, które pozwala na puszczenie wodzy fantazji. Sprawdź w jakim łóżku można spokojnie śnić o dzielnych strażakach czy superszybkich kierowcach wyścigówek?

Modele łóżek dziecięcych dla chłopców

łóżka dziecięceMali chłopcy uwielbiają policjantów oraz strażaków. Każdy z nich chyba marzy, że zostanie jednym albo drugim i będzie ratować ludzi. Teraz nawet łóżka dziecięce mogą wspierać te marzenia. Wszystko za sprawą ciekawy ram, które układają się w kształt radiowozu lub wozu bojowego. Ten pierwszy zazwyczaj przypomina osobówkę i jest niski. Natomiast wozy strażackie to już znacznie cięższy kaliber. Zachwyca piętrowe łóżko z podstawą zawierającą przestrzeń do zabawy lub nauki oraz zjeżdżalnię po której nieustraszony strażak, każdego poranka będzie mknął z sikawką do swojego nocniczka. Natomiast mali miłośnicy szybkich samochodów mogą wybierać pomiędzy łóżkami-wyścigówkami oraz najnowszymi modelami superbryk. Rodzice jednak powinni dwa razy zastanowić się nad zakupem takiego łóżka, gdyż może się zdarzyć, że dziecko uśpione w nim dwa razy szybciej dotrze do poranka. Z nieco bardziej tradycyjnych rozwiązań można skorzystać z łóżka o prostej ramie w kolorze pozostałych mebli w pokoju, a stylizację ograć dodatkami. W ten sposób z łatwością można stworzyć rakietę dla kosmonauty albo książęcy zamek pełen smoków i walczących z nimi rycerzy.

Kupując nowe łóżko dziecięce warto zadbać także o nową, dorosłą pościel oraz komplet poszewek, które zachęcą malucha do korzystania z nowego mebla. Bardzo często do zaśnięcia oraz pozostania we własnym łóżku są w stanie skłonić bohaterowie ulubionych bajek zerkający z nowiutkiej pościeli i strzegący spokojnych snów.

Halina Trolembska