Wykorzystanie praktycznych rolet plisowanych

 

Staramy się, aby urządzone mieszkanie było maksymalnie funkcjonalne, ale też atrakcyjne w odbiorze wizualnym. Nie jest to takie trudne, jeżeli sprecyzujemy bliżej swoje oczekiwania i skonfrontujemy je z ofertami sklepów. W zakresie wyposażenia wnętrz producenci oferują duży wybór wzorów i kolorów.

Nowoczesne i funkcjonalne rolety – plisy

plisy bydgoszczKorzystne postrzeganie aranżacji związane jest często z efektem całościowym – zgraną i spójną kompozycją wielu elementów wyposażenia i wykończenia wnętrz. Jeżeli większą uwagę poświęcimy na różne dodatki dekoracyjne w aranżacji, okaże się, że mamy duże pole do kreatywności. Rozmaite formy dekoracji możemy zastosować przy oknach – ozdobne tkaniny, nietypowe żaluzje i rolety. Specyficznym rodzajem rolet są plisy, które w odróżnieniu od zwykłych rolet albo żaluzji umożliwiają zasłonięcie dowolnego fragmentu okna. Plisy świetnie komponują się z nowoczesnymi aranżacjami, znakomicie sprawdzają się też w przypadku okien dachowych. Rolety plisowane zdają również egzamin przy oknach o nietypowym kształcie. Efektowne plisy Bydgoszcz proponuje w klasycznych odcieniach beżu, ale też w nasyconych fantazyjnych kolorach. Plisy montowane są bezpośrednio na ramie okna, system montażu nie jest skomplikowany. Do każdego okna można idealnie dopasować szerokość plisowanej rolety, długość oraz jej kolorystykę. Wielu producentów umożliwia też wybór tkaniny. Dzięki temu, można uzyskać rewelacyjny efekt dekoracyjny.

Nowatorskie rolety sprawdzają się znakomicie w każdym pomieszczeniu – pokoju dziennym czy w sypialni oraz w kuchni. Wiele osób wybiera takie rozwiązanie, ponieważ rolety wyglądają bardzo estetycznie a na dodatek są wygodne w codziennym użytkowaniu. Zróżnicowana oferta pozwala na wybór odpowiedniego wariantu.

 

Monika Sielanek