Wyciskarka Alpha Hurom

 

Mięso i rośliny strączkowe dostarczają nam niezbędnego do budowy mięśni budulca jakim jest białko. Przetwory nabiałowe, uzupełniają braki wapnia i składników mineralnych potrzebnych naszym kościom, a owoce oraz warzywa, są prawdziwą bombą witaminową, którą powinniśmy spożywać każdego dnia.

Najnowsza wyciskarka Alpha firmy Hurom

hurom alphaAby dostarczyć naszemu organizmowi wszystkich potrzebnych witamin i minerałów, to codziennie musielibyśmy zjeść dwa banany, jedno jabłko, pomarańczę, pół cytryny z dwoma marchewkami i burakami. Biorąc pod uwagę, że jemy trzy podstawowe posiłki dziennie, to połowę tych produktów można do nich dodać, ale co z drugą połową? Producent wyciskarki Hurom Alpha znalazł na to rozwiązanie i wprowadził na rynek innowacyjny produkt, wyciskający z owoców sok i witaminy do ostatniej kropli. Wyciskarka Alpha to wolnoobrotowe urządzenie, które poza wyciskaniem soku z owoca, zgniata go od góry, aby nic się nie zmarnowało w trakcie tego procesu. Specjalny kształt wałka ślimakowego, doskonale penetruje miąższ owoca i pozwala uzyskać klarowny sok pełen naturalnego smaku i witamin. Urządzenie Hurom jest wyposażone w nowatorski silnik wysokiej mocy dwóch tysięcy wat, który pracuje cicho na trzech poziomach wyciskania. Wyciskarka jest zdecydowanie bardziej wydajna niż tradycyjny blender, który miażdży cały owoc. Wrzucając do otworu wyciskarki całe owoce i warzywa ze skórką, zachowujemy w soku pełne wartości odżywcze, których najwięcej się znajduje pod skórką.

Wyciskarka powinna się stać obowiązkowym wyposażeniem każdego domu, w którym zdrowie jest stawiane na pierwszym miejscu. Szklanka soku z modelu Alpha, powinna być stałym punktem w diecie każdego dnia. Zastrzyk witaminy C, skutecznie nas obroni przed chorobami i wolnymi rodnikami.

 

Mikołaj Grzegorczyk