Wybór prezentu na imprezę imieninową

Nasza rodzina jest bardzo zżyta. Wszystkie święta oraz różnego rodzaju uroczystości spędzamy wspólnie. Gdy zbliżało się święto naszego taty, razem z rodzeństwem postanowiliśmy poszukać oryginalnego podarunku dla niego w Internecie.

Interesujące prezenty na przyjęcie imieninowe

prezent na imieninyKilka tygodni przed kolejną imprezą rodzinną, spotkałam się ze swoim rodzeństwem, aby wspólnie zastanowić się nad fajnym podarunkiem dla naszego ojca. Wiedzieliśmy, że prezent na imieniny dla taty musi być oryginalny i funkcjonalny. Na szczęście, w sieci znaleźliśmy interesujący sklep internetowy, który oferował różnego rodzaju upominki personalizowane. Nie chcieliśmy tworzyć jednego wspólnego prezentu, dlatego każdy z nas osobno przeglądał półki sklepowe. Mój starszy brat znalazł bardzo ciekawy prezent w postaci personalizowanego zestawu szklanek do picia alkoholi. W zestawie znalazło się pięć szklanek oraz pięknie wykonana karafka. Całość została zapakowana w pudełko wykonane z ciemnego drewna, a na każdym z elementów widniało imię naszego ojca. Moja siostra postanowiła zamówić personalizowany kalendarz ścienny, który składał się z rodzinnych zdjęć oraz praliny z belgijskiej czekolady z życzeniami na pudełku. Ja natomiast zdecydowałam się na zamówienie dużego portretu wykonanego ze zdjęcia, który przedstawiał naszego ukochanego tatę w roli króla. Był to prezent nie tylko estetyczny, ale również nieco satyryczny, a nasz ojciec słynął z dużego poczucia humoru. Wszystkie prezenty okazały się trafione, a solenizant był bardzo zadowolony z oryginalnych niespodzianek.

Razem z rodzeństwem znalazłam bardzo ciekawy sklep internetowy, w którym zamówiliśmy oryginalne i nietypowe upominki dla naszego taty. Solenizant bardzo ucieszył się z niespodzianek, a przy ich rozpakowywaniu miał dużo zabawy i dobrego humoru.

Stanisław Strzępa