Współpraca z dobrą agencją reklamową

Prowadząc własną restaurację doskonale wiedziałem ile trzeba włożyć pracy w to aby przyciągnąć klientów. Jest to ważne zadanie, ponieważ lokal gastronomiczny musi się z czegoś utrzymywać. W takim przypadku kucharz musi jak najlepiej dopasować menu do obowiązujących w danym rejonie tradycji czy przyzwyczajeń. Ja miałam ogromne wyzwanie, ponieważ moją pierwotną grupą docelową mieli zostać turyści przybywający do miasta Szczecin.

Zamówiłem nowe broszury z menu restauracji 

broszury reklamowe ze SzczecinaWłaśnie dlatego dostosowałem dania pod naszą kulturę aby serwować gościom tylko to z czego słyniemy. Jednak aby każdy o tym słyszał udałem się do pewnej agencji reklamowej aby zamówić odpowiednie broszury. Musiałem zadbać o to aby były w kilku językach. Każdy kto był w Szczecinie doskonale wie, że większość osób przyjeżdżających to Niemcy. Właśnie dlatego broszury reklamowe ze Szczecina musiały być przystosowane do każdego gościa. To zwiększało moje szanse na dobre funkcjonowanie restauracji. Będąc w agencji reklamowej rozmawiałem również na temat strony internetowej. Chciałem aby każdy mógł sobie sprawdzić ofertę będąc jeszcze w domu za pomocą sieci. W dzisiejszych czasach miało być to bardzo wygodne rozwiązanie. Broszury reklamowe miały działać na miejscu i być rozdawane bezpośrednio na ulicach. Był to podstawowy chwyt marketingowy aby zachęcić osoby przechodzące obok do skorzystania z menu.

Moje tradycyjne potrawy miały pokazać jak jemy w tym kraju i co jest naszą specjalnością. Właśnie dlatego projektant broszur miał sporo pracy. Chciałem aby były perfekcyjnie wykonane. Było to moim celem i zamierzałem go osiągnąć. Na szczęście wszystko przebiegło zgodnie z planem. Broszury zostały wykonane na czas, a ja mogłem zacząć dalej angażować się w akcje promocyjne mojego biznesu. 

Katarzyna Piechowiak