Wspaniałe meble z litego drewna

 

Po wielu latach mieszkania osobno z moim narzeczonym, w końcu ukończyliśmy budowę naszego wspólnego domu. Została najlepsza część do roboty, czyli meblowanie. Budowanie zajęło nam około roku, razem z doprowadzeniem wody, prądu i wszystkimi pozwoleniami. W końcu mogliśmy odetchnąć i skupić się na przyjemniejszych rzeczach.

Lite drewno oznaką dobrego gustu przy meblowaniu

meble z litego drewnaZaczęliśmy więc na spokojnie rozmyślać o tym, jakie meble nabyć. Począwszy od salonu, stawiałam na meble z litego drewna, które cechują się niezwykła trwałością i dobrym wykonaniem. Wiem, bo moja przyjaciółka miała takie meble i zawsze bardzo chwaliła. Przyznam szczerze, że po cichu zazdrościłam jej ich, bo oprócz funkcjonalności świetnie się prezentowały. Dom wyglądał dzięki nim tak świeżo i elegancko. Dlatego postanowiłam sobie, że kiedy skończymy budowę naszego domu, to właśnie takie meble sobie kupimy. Tak o nich marzyłam i w końcu nadszedł czas, żeby jechać do sklepu meblowego i je kupić. Akurat miałam szczęście, bo uzbierały mi się punkty na zniżkę 15%. To musiał być jakiś znak. Od razu poszłam do działu z meblami i zaczęłam wybierać. Miałam na oku już jeden komplet, ale postanowiłam rozejrzeć się też za innymi, dla pewności, że właśnie ten model chcę kupić. Mąż powiedział, że co wybiorę to będzie i daje mi wolną rękę co do mebli. Cieszyło mnie jego zaufanie co do mojego dobrego gustu. Wybrałam te meble o których myślałam na początku. Pierwszy wybór zawsze najlepszy.

Jestem szczęśliwą posiadaczką najpiękniejszych mebli jakie tylko stworzono. Lite drewno wygląda niesamowicie pięknie. Od początku wiedziałam, że nic innego lepiej się do salonu nie nada. Teraz tylko trzeba zrobić jakąś domówkę, kiedy wszystko już gotowe i umeblowane. Niech wszyscy zobaczą efekty naszej pracy.

 

Katarzyna Piechowiak