Urodziny przygotowane przez profesjonalistów

Po ukończeniu studiów długo nie wiedziałam, co mam ze sobą zrobić. Z wykształcenia jestem pedagogiem i specjalizowałam się w zakresie dzieci w wieku przedszkolnym. Jednak nie chciałam iść na standardowy etat. Jakiś czas temu poznałam kilka osób, które również uwielbiają mieć kontakt z dziećmi. Wspólnie otworzyliśmy działalność gospodarczą i, o dziwo, jest na nasze usługi ogromny popyt. 

Organizacja imprez dla dzieci

urodziny dla dzieciOd dawna wiedziałam, że moją przyszłość w jakiś sposób zwiąże z pracą z dziećmi. Ukończyłam więc pedagogikę przedszkolną i ostatecznie nie mogłam sobie znaleźć miejsca na rynku pracy. Po jakimś czasie poszukiwań własnej drogi, poznałam kilka osób, które, podobnie jak ja uwielbiają pracować  z dziećmi. Wspólnie wpadliśmy na pomysł, że otworzymy działalność usługową, polegającą na tym, że będziemy organizować urodziny dla dzieci na zlecenia ich rodziców. Początkowo zastanawialiśmy się, czy w ogóle będzie jakiekolwiek zainteresowanie tego typu usługami, ale okazało się, że popyt jest, i to ogromny. Praktycznie większość weekendów mamy zajęte. Rodzice są szczęśliwi, że przyjedzie grupa wykwalifikowanych osób, które zajmą się ich pociechami i zaproszonymi przez nie gośćmi. Dla osoby bez doświadczenia opanowanie zgrai dzieciaków może okazać się sporym wyzwaniem. My mamy przygotowane gotowe gry i zabawy, które skutecznie absorbują uwagę maluchów. Programy urodzin dostosowane mamy do dzieci w różnym wieku

Zawsze skrycie marzyłam o tym, żeby w dorosłym życiu otworzyć własną firmę. Marzenie to zrealizowałam całkiem niedawno. Wraz z grupą znajomych otworzyliśmy bowiem firmę organizującą atrakcyjne imprezy urodzinowe dla dzieci. Co mnie zaskoczyło, jest ogromny popyt na rynku na tego typu usługi. Rodzice są szczęśliwi, że ktoś może ich wyręczyć. 

Przemek