Szef zlecił mi zorganizowanie firmowej konferencji

Pracuję w dużej firmie, w której zatrudnionych jest około stu osób. Zajmuję się wszystkimi kwestiami związanymi z marketingiem i reklamą. Ostatnio jednak mój szef zupełnie mnie zaskoczył, bo zlecił mi zorganizowanie firmowej konferencji dla wszystkich pracowników. Niby proste zadanie, ale wiązało się to z pewnym wymogiem. Wszystko miało być zrobione maksymalnie na bogato.

Szybko znalazłem hotel na konferencję

hotele konferencyjne trójmiastoMiałem zorganizować konferencję a potem oczywiście przyjęcie. Wszystko miało się odbyć w blichtrze i luksusie. Dla każdego pracownika miało się znaleźć również miejsce parkingowe i oczywiście miejsce noclegowe. I to wszystko spadło na mnie jak grom z jasnego nieba. Na szczęście szybko zajrzałem do internetu i od razu znalazłem piękne i luksusowe hotele konferencyjne Trójmiasto. W wynikach wyszukiwania pojawiło mi się kilka propozycji, ale tylko jeden hotel spełniał wszystkie oczekiwania. Wyglądał bogato, a poza tym miał piękną salę konferencyjną na trochę ponad sto osób. Natomiast wszystko było urządzone w taki sposób, że na sali każdy miał dla siebie wygodną i swobodną przestrzeń. Do tego wszystkie jeszcze hotel dysponował odpowiednią infrastrukturą parkingową i noclegową. Postanowiłem, że nie będę nawet przeglądał ofert innych hoteli tylko od razu skontaktuję się z tym, który znalazłem. Napisałem do nich prośbę o kontakt i uzgodniłem z nimi wszystkie szczegóły zorganizowania firmowej konferencji.

Już za kilka dni ma się odbyć zorganizowany przeze mnie firmowy event. Wiem, że wszystko się uda, bo dopiąłem każdy szczegół na ostatni guzik. A na końcu zaskoczyły mnie naprawdę niewielkie koszty zorganizowania tej firmowej imprezy. Teraz poza marketingiem mogę się zajmować również organizowaniem firmowych szkoleń, konferencji czy imprez integracyjnych.

Edmund Dzięcioł