Suknia ślubna dla niskich

 

Dzień, w którym mój ukochany mi się oświadczył, z pewnością zapamiętam do końca życia. Była to piękna, magiczna chwila. Gdy miałam już na palcu pierścionek zaręczynowy, przystąpiliśmy do organizacji naszego ślubu. Dla mnie najważniejszy był zakup odpowiedniej sukienki. Mogło być to nieco problematyczne, ponieważ jestem niska i potrzebowała sukni dla osób o moim wzroście.

Zakup sukni ślubnej dla niskiej osoby

suknie ślubne dla niskichMuszę przyznać, że kiedy mój ukochany mi się oświadczył, byłam niezwykle szczęśliwa. Kochamy się całym sercem i nie widzimy poza sobą świata. Dlatego też nie mogłam doczekać się tej chwili, a kiedy w końcu nastąpiła, czułam jak rozpiera mnie radość. Niemal od razu zabraliśmy się za planowanie naszej uroczystości ślubnej oraz przyjęcia weselnego. Oprócz załatwienia odpowiedniej sali i zespołu muzycznego, dla mnie najważniejszy był zakup sukienki ślubnej. Czułam, że może być to problematyczne, ponieważ nie należę do osób wysokich. Dlatego też poszukiwany był przeze mnie salon, w którym dostępne były suknie ślubne dla niskich. Aby takowy znaleźć, weszłam w przeglądarkę internetową i zrobiłam porządny research. Znalazłam świetny salon sukien ślubnych w swoim mieście, w którego ofercie znajdowały się piękne kreacje dla osób o niskim wzroście. Bardzo mnie to ucieszyło, ponieważ nie chciałam oddawać zakupionej sukni do krawcowej, by ta ją skracała. Chciałam oszczędzić sobie dodatkowych kosztów.

Kiedy udałam się do znalezionego przez siebie salonu sukien ślubnych, byłam bardzo szczęśliwa. Podobało mi się wiele modeli, jednak to jeden wpadł mi szczególnie w oko. Po kilku przymiarkach zdecydowałam się właśnie na tę kieckę. Pasowała do mnie idealnie, ponieważ była zaprojektowana na osoby o niskim wzroście, do których się zaliczam.

 

Sebastian