Stalowe lawety cieszą się największą popularnością

Na lawetach każdego dnia przewożone są setki pojazdów pochodzących od zagranicznych producentów. Często sprzęt ten wykorzystywany jest również do odholowania uszkodzonego samochodu z miejsca zderzenia do warsztatu naprawczego. Wszystkie lawety musi cechować wytrzymałość i dlatego najczęściej wybierane są te wykonane ze stali.

Do przewozu samochodów wybieramy stalowe lawety

stalowa laweta do przewozu autStal ma szerokie zastosowanie, gdyż cechują ją nie tylko wytrzymałość, ale i dużą plastyczność. Jest odporna na rdzewienie, korozję i uszkodzenia mechaniczne. Z tego też względu samochody takie, jak stalowa laweta do przewozu aut cieszą się największym zainteresowaniem. Można przewozić na nich nawet po kilka samochodów naraz i są zazwyczaj dwupoziomowe. Dobrze ustawione auta bezpiecznie docierają na nich od producenta samochodów do ich końcowych odbiorców. Fabrycznie nowe lawety mają dobrą amortyzację, dzięki czemu zabezpieczają przewożony towar. Służą nam przez wiele lat, więc warto w nie zainwestować, gdyż taka inwestycja na pewno nam się zwróci. Producenci każdego roku wypuszczają na rynek coraz nowsze modele lawet, które mieszczą coraz więcej aut i są coraz bezpieczniejsze. Oferty możemy przejrzeć na stronach internetowych, gdzie każda z nich jest dokładnie opisana i zawsze wiemy, jaką lawetę zakupujemy. Zawsze przed zakupem możemy skontaktować się bezpośrednio z producentem lawet i uzyskać dodatkowe informacje, które znacznie ułatwią nam wybór.

Wykorzystywane do przewozu samochodów lawety bez wątpienia są inwestycją w naszą firmę. Warto wydać na nie większą sumę i mieć pewność, że będą one wykonane ze stali o najwyższej jakości, którą cechuje duża wytrzymałość. Dzięki temu można przewozić na niej setki samochodów każdego roku i mieć pewność, iż nie ulegną uszkodzeniom mechanicznym podczas transportu.  

Damian Pałownik