Sprzedaż, czy wynajem podnośników?

Kiedy zajmowaliśmy się sprzedażą sprzętu budowlane, takiego jak na przykład małe i duże podnośniki zauważyliśmy, że wielu klientów nie może sobie na to pozwolić i bardziej zdecydowana jest na wynajem podnośników, co wychodzi dla nich korzystnie, bo nie mają codziennie zleceń wykorzystujących takie urządzenia.

Praca przy wynajmie

podnośniki koszowe warszawaDlatego też z nowym rokiem zajęliśmy się nową usługą, świadcząc wynajem podnośników koszowych dla każdego zainteresowanego klienta i widzieliśmy po klientach, że bardzo podobała im się taka możliwość. Podnośniki koszowe warszawa było dobrej jakości. Teraz faktycznie wynajem podnośników koszowych przebiega w naszej firmie sprawnie i nawet zauważyliśmy, że sprzedaż nam spada, a właśnie rośnie wynajem. Z krótkim czasem od wprowadzenia takiej usługi, jak wynajem podnośników koszowych stwierdziliśmy, że warto będzie zainwestować także w dwie nowe formy wynajmu, czyli na przykład wynajem długoterminowy i krótkoterminowy. Nie wiedziałem jeszcze, jak to do końca będzie zmieniać cenę, gdyż za to odpowiedzialny będzie mój pracownik, który dobrze orientuje się w cenach na rynku i faktycznie warto będzie poczekać na końcową wycenę. Wynajem podnośników koszowych cieszył się tak dużym zainteresowaniem, że faktycznie powoli zaczęło nam brakować urządzeń oraz sprzętu na wynajem. Dzięki temu chcieliśmy inwestować w nowoczesne urządzenia, które i tak znajdą swoich klientów na wynajem.

Faktycznie podnośniki to dość specjalistyczne urządzenia, dlatego sami je kupowaliśmy od doświadczonych producentów i może to też skłania klientów do tego, żeby się do nas odzywać w tych kwestiach. Podnośniki koszowe staramy się zawsze wyceniać w zależności od tego, z jakim klientem mamy do czynienia. Wynajem także wychodził nam coraz lepiej, więc nasza firma się rozwijała.

Mikołaj Grzegorczyk