Słodkie i smakowite gadżety reklamowe

 

Kto powiedział, że gadżety reklamowe nie mogą być przeznaczone do ich skonsumowania? Mogą i będą najlepszą z możliwych form zareklamowania się pod warunkiem, że będą naprawdę dobrze smakować. Słodycze rozdawane w formie reklamy będą się kojarzyć z firmą, której logo znajduje się na opakowaniu.

Smak słodyczy będzie się kojarzył z logo

słodycze reklamowe z logoJeśli chcemy rozdawać lizaki w opakowaniach z logo naszej firmy to musimy zwrócić uwagę na to, żeby były naprawdę dobre w smaku. Smak ten będzie się nieodzownie kojarzył ze znaczkiem firmy, która takowe słodycze rozdała. Nie ważne czy to będą lizaki czy cukierki czy inne słodycze. Jeśli firma decyduje się na słodycze reklamowe z logo to musi je zamówić w firmie, która potrafi robić słodycze. Zresztą, w przypadku takich gadżetów reklamowych zamawia się wszystko osobno. Słodycze zamawia się u producenta słodyczy, a opakowania na nie zamawia się w drukarni produkującej właśnie takie rzeczy. Można pójść jeszcze o krok dalej i zamówić projekt opakowań dla słodyczy w agencji reklamowej. W każdym razie nie ma co się zastanawiać nad sensem takiego marketingu. Jest on doskonały na każde eventy, przyjęcia czy festyny. Poza tym rozdawanie słodyczy z logo ma pozytywny i smaczny przekaz. A jeśli smak słodyczy przypadnie komuś bardzo mocno do gustu to z pewnością zapamięta również wszystko, co się wiąże z opakowaniem na słodyczach. Należy jednak samemu dokładnie sprawdzić słodycze, które planuje się rozdawać. Można też dać je spróbować kilku zaufanym osobom, żeby mieć różne opinie na temat ich smaku.

Słodycze reklamowe z logo to dobry pomysł na smaczny i słodki marketing. Trzeba jednak uważać na smak słodyczy, które będziemy rozdawać. Im bardziej będą one smakowite tym lepiej zostaniemy zapamiętani przez smakoszy, których obdarowaliśmy tym pomysłowym produktem reklamowym.

 

Katarzyna Mikołowska