Serwis ekspresów do kawy

Jestem ogromną fanką kawy. To jeden z tych napojów, bez którego nie wyobrażam sobie dnia. Poranna i popołudniowa kawa stała się moim rytuałem. Mam swoje ulubione rodzaje kaw, jednak muszę przyznać, że nie jestem w stanie samodzielnie zrobić tak dobrej kawy, jak ta z ekspresu. Z tego też powodu parę lat temu postanowiłam zainwestować i sprawiłam sobie prezent w postaci profesjonalnego ekspresu.

Poszukiwania sprawdzonego serwisu ekspresów do kawy

delonghi serwis warszawaZ biegiem lat jednak ekspres zaczął nieco szwankować. Początkowo myślałam, że wydaje mi się, że kawa nieco wolniej z niego leci, jednak okazało się, że nie tylko ja to zauważyłam. Początkowo myślałam nad wymianą sprzętu na nowy, w końcu miał on swoje lata, więc miał również prawo do usterek. Okazało się jednak, że wcale nie muszę inwestować w nowy ekspres. Kolega podpowiedział mi, żebym spróbowała naprawić mój sprzęt. Stwierdziłam, że jest to całkiem dobry pomysł i zaczęłam poszukiwania odpowiedniego serwisu. Okazało się, że jeśli chodzi o ekspres Delonghi serwis Warszawa jest miastem, w którym bez większego problemu pozbędę się usterki. Na terenie stolicy funkcjonuje kilka autoryzowanych serwisów, w których za niewielkie pieniądze mogę naprawić swój sprzęt. Postanowiłam skontaktować się z tą firmą. Na infolinii opisałam mój problem i zgłosiłam chęć skorzystania z serwisu. Ten wysłał do mnie kuriera, który odebrał ekspres i przekazał go do punktu naprawy.

Następnie skontaktowano się ze mną, aby dokładnie omówić koszty naprawy, w tym również koszt niezbędnych części. Obawiałam się, że naprawa będzie kosztowała tyle, co nowy sprzęt, jednak okazało się, że niepotrzebnie się martwiłam. Dodatkowo naprawa była szybka i sprawna, dzięki czemu udało mi się w krótkim czasie odzyskać ekspres i cieszyć się smaczną kawą.

Damian Pałownik