Rodzice zdecydowali się na meble tapicerowane

Poznałam Krzyśka jakiś czas temu. Moi rodzice zatrudnili go do wykonania mebli na zamówienie. Na początku odradzałam im współpracę ze stolarzem i tapicerem. Do tej pory nie korzystałam nigdy z takich usług ale znajomi z pracy, którzy się przeprowadzali i robili kuchnie na zamówienie u stolarza to zawsze mówili że to bardzo wysoki koszt. Rodzice powiedzieli mi, że byli w kilku sklepach i porównywali ceny ze znalezionym stolarzem i nie będzie w cale takiej dużej różnicy w kosztach jakie będą musieli ponieść.

Meble do salonu ładnie wyglądają

meble tapicerowane na indywidualne zamówieniePodobno stolarz i tapicer w jednej osobie został im polecony przez sąsiadów którzy zamawiali u niego meble tapicerowane na indywidualne zamówienie a także meble salonowe. Rodzicom te meble bardzo się spodobały. Były pięknie wykonane i solidne. Idealnie pasowały do mieszkania sąsiadów. Każdy mebel idealnie spełniał swoją rolę. Wszystko było przemyślane. Sąsiedzi rodziców mieli małe mieszkanko więc musieli tak zaprojektować meble żeby wszystkie swoje rzeczy pomieścić. Stwierdziłam, że to dobry pomysł. Najważniejsze, ze fachowiec polecony i sprawdzony. Zależało mi żeby rodzice byli zadowoleni. Krzyśka spotkałam jak już kończył montaż mebli u rodziców. Kiedy je zobaczyłam byłam pod ogromnym wrażeniem. Pięknie wyglądały i meble i Krzysiek. Był wesołym facetem. Moja mama od razu dała mi znać, że jest wolny i w trakcie rozmowy powiedziała mu także że ja też nikogo nie mam. Jakoś tak wyszło, że umówiliśmy się na kawę i spotkamy się od tamtej pory.

Cieszę się, że tak to się wszystko poukładało. Mam zaradnego chłopaka, który o mnie dba i co najważniejsze podoba się moim rodzicom. Jednak warto zamawiać meble na zamówienie. Wówczas ma się pewność, że będą służyły wiele lat i będą solidnie wykonane. Warto współpracować z dobrym stolarzem, który zna się na rzeczy i angażuje się w swoją pracę. 

Barbara Dąb