Remont domu i wymiana przedmiotów

 

Po naszym ostatnim remoncie, najbardziej ucierpiały drzwi. Przenoszenie ciężkiego sprzętu między framugami przez długi czas pozostawia po sobie znaczne ślady, zwłaszcza na niezbyt wytrzymałych drzwiach. Właśnie dlatego zmuszeni byliśmy je wymienić i nawet w najmniejszym stopniu tego nie żałujemy.

Wyremontowany dom z nowymi drzwiami wewnętrznymi

drzwi wewnętrzne kielceNasz dobry znajomy polecił nam sklep, w którym mogliśmy nabyć dobrej jakości przedmioty do naszego wyremontowanego domu. Musieliśmy zaopatrzyć się w nowe wycieraczki, tabliczkę na drzwi i jeszcze kilka mniej istotnych rzeczy, a przede wszystkim w dobre drzwi wewnętrzne Kielce są dużym miastem i bez problemu możemy w nim znaleźć wiele sklepów oferujących najlepszej jakości produkty. Gdy zakupiliśmy już wszystkie, mniej potrzebne nam rzeczy, nastał czas wyboru drzwi. Zdecydowaliśmy się na drzwi z drewna bardzo dobrej jakości, wyposażone w matowe szyby. Wyglądały one bardzo ładnie i świetnie wpasowywały się w wystrój naszego nowego, wyremontowanego wnętrza. Po krótkiej konsultacji z moją żoną oraz z obsługą sklepu, postanowiliśmy je zamówić. Już na drugi dzień ekipa dowozowa przywiozła nam nasze nowe drzwi. Ich montaż nie był wcale trudny i wymagał ewentualnej pomocy jednej osoby. Z montażem uporaliśmy się w przeciągu godziny, więc wszystko przebiegło szybko i sprawnie. Od momentu ich zamontowania, nasze wnętrze mieszkania wygląda o niebo lepiej i przytulniej.

Bardzo cieszymy się z żoną z udanego zakupu. Nasze mieszkanie prezentuje się niesamowicie i jest zachwalane przez naszych znajomych. Drzwi spełniają swoją rolę idealnie, nie zacinają się, posiadają możliwość zamknięcia ich kluczem oraz nie przepuszczają za dużo dźwięku. Każdej osobie chcącej wymienić własne drzwi, mógłbym je spokojnie polecić.

 

aniam