Reklama dla firm

Reklama na zewnątrz na pewno nam się przyda jako małej firmie, która została partnerem większego wydarzenia w mieście. Było to wydarzenie, które faktycznie prezentowało się świetnie i wiedzieliśmy, że faktycznie będziemy mogli zaistnieć.

Marketing dla klientów

reklama zewnętrznaSzczerze, to nigdy wcześniej nie mieliśmy nic wspólnego z reklamowaniem się, dlatego faktycznie jeśli chodzi o to, woleliśmy wszystko zlecić firmie zewnętrznej. Reklama zewnętrzna jak się okazało, była faktycznie bardzo dobrym rozwiązaniem. Nie spodziewałem się, że może dawać tak dużo możliwości. Reklama zewnętrzna zaprojektowana dla nas przez pracowników agencji reklamowej była bardzo ładna. Nie musieliśmy nawet martwić się o projekt, albo slogany reklamowe, gdyż faktycznie wszystko leżał na barkach firmy zewnętrznej. Reklama zewnętrzna faktycznie jest bardzo ciekawą opcją. Nasze wydarzenie, którego byliśmy partnerem zaczęło prezentować się świetnie. Coraz więcej osób patrząc na nasze logo umieszczone na banerze reklamowych zaczęło zastanawiać się, czy nie podjąć z nami współpracy, co faktycznie wydawało nam się już sukcesem. Nie mówiąc już o samym wydarzeniu, gdzie reklama umieszczona w centrum uwagi faktycznie przyciągała wzrok i wielu klientów zaczęło dowiadywać się o naszym istnieniu i o tym, co jako firma możemy zaproponować. Jak sami widzicie sposobów na reklamę jest mnóstwo i wszystko zależy od waszej pomysłowości oraz od wybranej firmy zewnętrznej i agencji.

Jeśli macie już jakiś pomysł i chcecie go po prostu zlecić do realizacji, to na pewno koszt takiej inwestycji będzie zdecydowanie mniejszy. Dlatego wszystkim wam polecam przede wszystkim ustalenie waszych priorytetów i sprawdzenie, czy faktycznie możecie pozwolić sobie na współpracę z agencjami reklamowymi.

Maciej Brzęczyszczykiewicz