Psycholog w Gorzowie

Żyjemy w czasach, w których nadal nie traktujemy samopoczucia psychicznego na równi z tym fizycznym, co jest niestety dość poważnym błędem, a to dlatego, że to nie jest coś, co powinno się bagatelizować. Jeżeli więc jesteśmy czymś ciągle zmartwieni, odczuwamy niepokój albo głęboki, nieustający smutek to po prostu udajmy się do odpowiedniego specjalisty.

Poradnia psychologiczna w województwie lubuskim

poradnia psychologiczna GorzówOdkąd tylko zaczęłam mieć problemy w pracy i ogarnął mnie stres oraz powracający każdego dnia smutek wraz z poczuciem beznadziei i zmęczenia, starałam się wmówić sobie, że nie jest to nic takiego i że na pewno zaraz przejdzie. Okazało się jednak, że zły nastrój wcale nie chce przejść, a nawet wręcz przeciwnie — czułam się coraz gorzej. W końcu podjęłam decyzję: potrzebna była mi dobra, polecana poradnia psychologiczna Gorzów Wielkopolski miał ich kilka ale na szczęście koleżanka zmagająca się niegdyś z podobnymi problemami poleciła mi tę uznawaną za najlepszą. Od razu muszę powiedzieć, że faktycznie taka była. Specjalista do którego trafiłam miał bardzo profesjonalne podejście i na pierwszym spotkaniu przeprowadził ze mną dokładny wywiad, dzięki któremu mógł ustalić jak będą przebiegać kolejne spotkania i poradzić mi co mogę zrobić, by czuć się lepiej. Chodziłam do owego psychologa regularnie i przyznam, że bez jego pomocy bym sobie nie poradziła. Jestem mu więc naprawdę wdzięczna.

Jeżeli chcemy czuć się dobrze, to dbajmy nie tylko o samopoczucie fizyczne, ale również psychicznie. Jeżeli ogarnął nas smutek czy inne negatywne uczucia, które nie dają nam spokoju to po prostu udajmy się do psychologa, który na pewno nam pomoże. Sami przekonamy się, że dzięki spotkaniom ze specjalistą odzyskamy chęci oraz energię do funkcjonowania.

Barbara Dąb