Przejazdy busem z Tarnowa do Niemiec

Od kilkunastu lat pracuję w Niemczech. Wyjechałem od razu po skończeniu technikum. Jakoś z nauką mi nie szło, rodzice byli źli i kazali mi iść jak najszybciej do pracy. Jako że w naszym kraju perspektywy wtedy były słabe, bo panowało ogromne bezrobocie, to postanowiłem, że wyjadę na zachód. Miałem tam już znajomych, którzy pomogli mi ogarnąć pracę, wspólnie wynajmowaliśmy mieszkanie.

Tani, szybki dojazd do Niemiec z Tarnowa

bus do niemiec z tarnowaLata mijają, a ja coraz częściej przyjeżdżam do Polski. Tęsknota za krajem i rodziną nie mija. Im człowiek jest dojrzalszy, tym bardziej chciałby się ustatkować, a mieszkanie na obczyźnie chyba nie jest do końca spełnieniem moich marzeń. Jako że do rodziców przyjeżdżam średnio co drugi miesiąc, to daje mi to namiastkę mieszkania w kraju. Mogę pozwolić sobie często podróżować dzięki temu, że bus do Niemiec z Tarnowa jest naprawdę w niskiej cenie. Mam sprawdzonego przewoźnika, który nigdy mnie nie zawiódł. Bus jest wygodny, nie mieści się dużo ludzi, dzięki czemu jest komfort jazdy. Kierowca zawsze przyjeżdża na czas, a jego sposób jazdy jest bardzo bezpieczny. Czuję się spokojny za każdym razem kiedy wyjeżdżamy w podróż. Gdybym nie miał sprawdzonej firmy, to pewnie bym tak często nie przyjeżdżał, bo jak porównywałem oferty konkurencyjne, to nie ma porównania. Ceny są kilkakrotnie wyższe, a i daty wyjazdów są rzadsze, a czasami potrzebuję, aby maksymalnie w pięć dni wyjechać z kraju, bo nie mam tak dużo urlopu.

Każdemu, kto pracuje w Niemczech, a jest z okolic Tarnowa, zostawiam namiar na tego przewoźnika. I jeszcze nikt nie narzekał na ich usługę, wręcz często dostaję wiadomości z podziękowaniem za ich polecenie. Każdy z kierowców jest bardzo miły, dzięki czemu podróż mija zawsze w świetnej atmosferze.

Katarzyna Piechowiak