Przegląd mydeł Cztery Szpaki

 

Ciężko byłoby wyobrazić sobie mycie bez użycia pieniącego się produktu. Sama woda nie jest w stanie nic zrobić, potrzebujemy zatem odpowiedniego „myjadła”. Na sklepowych półkach mamy szeroką ofertę takich produktów w różnorakiej formie – możemy wybierać spośród żeli, płynów, pianek i tym podobnych. Najzwyklejszą formą bez wątpienia jest popularna, mydlana kostka.

Mydła nie tylko do rąk?

mydła cztery szpakiJeżeli myślimy o mydle, to pierwsze, co przychodzi nam na myśl co do jego użycia, jest mycie rąk. Jednakże, teraz powstają mydła, którymi możemy myć nie tylko nasze dłonie, ale także całe nasze ciało – z twarzą i włosami włącznie. Takie produkty oferuje nam marka Cztery Szpaki, która produkuje mydła ekologiczne, organiczne i naturalne, a przy tym wielozadaniowe. Mydła Cztery Szpaki różnią się od siebie składem i przeznaczeniem stosownie do wykorzystywanych składników, przy czym nie zawierają mocnych, drażniących detergentów. W gamie produktów znajdziemy takie, które przeznaczone są do zadań specjalnych – na przykład mydło węglowe czy dziegciowe, które są bardzo pomocne w walce z problemami skórnymi. Poza swoim działaniem, mydła te charakteryzują się niesamowitymi zapachami, które są w pełni naturalne. Dodatkowym plusem jest opakowanie, które jest papierowe i dzięki temu jest przyjazne dla środowiska. Takie mydło używa się intuicyjnie – wystarczy rozpienić je w dłoniach z użyciem wody i przejść do mycia danej partii ciała.

Takie produkty są niewątpliwe warte zainteresowania. Sama niedawno przerzuciłam się na taką formę, gdyż chciałam ograniczyć wyrzucanie plastiku i stosowanie mocnych detergentów. Zarówno ich działanie, jak i niesamowity zapach bardzo umilają poranną oraz wieczorną toaletę, a skóra odpłaca się swoim pięknym wyglądem, zatem warto się nimi zainteresować.

 

Monika Sielanek