Projektant wnętrz w Lublinie

Zajmuję się projektowaniem wnętrz już od wielu lat. Od dzieciństwa bardzo pięknie rysowałam i malowałam i wróżono mi artystyczny zawód. Poszłam więc do liceum plastycznego, potem jednak, ku zaskoczeniu całej rodziny, zamiast na Akademii Sztuk Pięknych, postanowiłam studiować architekturę wnętrz na uczelni technicznej. Jednak moja sprawna ręka i oko przydały się podczas egzaminów, dostałam się bowiem na studia bez najmniejszego problemu. Studia ukończyłam z wyróżnieniem, byłam chwalona przez wykładowców i stawiana innym za przykład.

Aranżacja wnętrz w Lublinie

pracownia aranżacji wnętrz w LublinieJuż podczas studiów zaczęły się sypać pierwsze zlecenia. Bardzo dobrze wychodziły mi projekty i moi klienci polecali moje usługi swoim znajomym, pocztą pantoflową rozchodziły się informacje o dobrej architektce wnętrz. Po studiach miałam więc całkiem bogate portfolio i zamiast zatrudniać się w którejś z dużych pracowni zajmujących się projektowaniem wnętrz postanowiłam zaryzykować i zacząć pracować na własną rękę. Ryzyko się opłaciło, bardzo szybko zaczęłam swój biznes rozwijać i już po roku musiałam zatrudnić dodatkowych architektów, ponieważ sama nie radziłam sobie ze zleceniami, których była wtedy bardzo duża ilość. Ponieważ po kilku latach życia w stolicy postanowiłam w końcu wrócić do mojego rodzinnego miasta, Lublina, postanowiłam ponownie zaryzykować i przenieść moja firmę do Lublina. I tym razem było warto, obecnie najbardziej znana i prestiżowa pracownia aranżacji wnętrz w Lublinie to właśnie moja firma. Muszę przyznać, że jestem spełnioną kobietą. Robię zawodowo to, co kocham, jestem doceniana, zdarzyło się kilka razy, że pojawiłam się w różnych magazynach wnętrzarskich z zaprojektowanymi przez mnie wnętrzami, mam też w jednym z magazynów swoją stałą rubrykę. Ciesze się też, że zaryzykowałam i uciekłam od zgiełku stolicy do swojego o wiele spokojniejszego rodzinnego miasta. Była to jedna z lepszych decyzji, które podjęłam w życiu. I ciesze się, że z firmą wszystko tak dobrze się ułożyło, że przeprowadzka wyszła jej na dobre.

Tak więc jeśli ktoś szuka bardzo dobrej firmy zajmującej się projektowaniem wnętrz w Lublinie, z czystym sercem mogę polecić usługi moje oraz moich pracowników. Korzystając z naszych usług klient będzie miał gwarancję najlepszego możliwego projektu, zgodnego z najnowszymi trendami i przygotowanego w najkrótszym możliwym czasie. Ceny, mimo naszej ogromnej renomy, mamy na miarę Lublina, a nie stolicy, więc tym bardziej warto skorzystać z naszej kompleksowej oferty aranżacji wnętrz.

Barbara Dąb