Prezent dla osoby z dystansem – karykatura

 

Udając się na jakąś uroczystość, bądź chcąc sprawić swoim znajomym niepowtarzalny prezent, często głowimy się w którym kierunku iść. Czy wybrać coś banalnego, co na pewno się spodoba, ale z pewnością nie pozostanie w pamięci. To są prezenty dobre dla starszych ciotek. Chcąc podarować coś co wywoła uśmiech na twarzy i za każdym razem będzie przypominać o danym wieczorze, trzeba się trochę natrudzić.

Śmieszna karykatura na prezent

karykatury na zamówienieSprawdzonym pomysłem na prezent, który na długo pozostanie w pamięci jest karykatura. Z pewnością każdy widział u kogoś taki obrazek. Przedstawia ona daną osobę z uwydatnieniem charakterystycznych dla niech cech. Dobrze zrobiona karykatura nie pozostawia wątpliwości, kto jest na niej przedstawiony. Warto więc oddać to zadanie w ręce profesjonalistów. Na dzisiejszym rynku można znaleźć wiele osób, które trudnią się tym fachem. Wykonują oni karykatury na zamówienie o rożnych rozmiarach. Mogą rysować patrząc na pozującego człowieka lub na podstawie zdjęcia. Chcąc zrobić przyjacielowi miłą niespodziankę można podpowiedzieć karykaturzyście, aby dodał jakąś śmieszną chmurkę z najczęściej wypowiadanymi przez daną osobę słowami lub postawił na określone cechy, które bardzo lubi lub których nienawidzi dana osoba. Wówczas prezent będzie bardzo osobisty. Tą cechę na pewno doceni osoba obdarowana. Z pewnością ten podarunek znajdzie się na honorowym miejscu w jej domu.

Podsumowując, niebanalnym i oryginalnym pomysłem na prezent dla bliskiej osoby jest karykatura na zamówienie. W dzisiejszych czasach takie usługi wykonuje się także zdalnie. Mistrz w tej sztuce na podstawie zdjęcia przedstawi najbardziej charakterystyczne cechy danej osoby w śmieszny sposób. Ten nietypowy prezent z pewnością spodoba się obdarowanej osobie. Będzie on wywoływał na jej twarzy uśmiech.

 

Agata Hurt