Preparat style hydro max w mezoterapii

Koleżanka namówiła mnie na mezoterapię. Skrótem, miał to być zabieg kosmetyczny polegający na wprowadzeniu do mojej skóry różnych specyfików za pomocą strzykawki. Igła miała dostarczyć mojej cerze wszelkich potrzebnych składników. Ania mówiła, że przyniesie to korzyści nie tylko mojemu wyglądowi zewnętrznemu, ale i zwiększy wewnętrzny komfort. Miała całkowitą rację.

Jak style hydro max nawilżył moją skórę

stylage hydro max do iniekcjiNadchodziły moje urodziny. Chciałam zrobić coś wyjątkowego dla samej siebie, więc zapytałam znajomą pracującą w salonie medycyny estetycznej, co mogłaby mi polecić. Nie zależało mi na drastycznej zmianie swojego wyglądu, tylko na  ogólnym odświeżeniu. Wtedy właśnie Ania opowiedziała mi o mezoterapii i powiedziała, że preparat stylage hydro max do iniekcji dostarczy mojej skórze potrzebne nawilżenie, co ją rozjaśni i odmłodzi. Zaufałam jej. Substancja przypominała konsystencją żel, który za pomocą igły i strzykawki miano wprowadzić mi pod naskórek. Myślałam, że będę odczuwać pewien dyskomfort, ale myliłam się. Dzięki temu, że stylage hydro max zawierał również kwas hialuronowy, zabieg mnie odmłodził i rozjaśnił moją cerę. Spotkałam się jeszcze z Anią na kilku sesjach, gdzie stosowała właśnie ten żel. Iniekcja nie była bolesna, a przynosiła widoczne skutki. Sama substancja zaś nie wydawała mi się aż tak inwazyjna, a zdecydowanie dobrze wpłynęła na mój wygląd.

Stylage hydro max nie tylko poprawił estetykę mojej skóry, ale także miał pozytywny wpływ na jej zdrowie. Dostarczył nawilżenia przesuszonym obszarom i ujędrnił je. Efekt zabiegu za pomocą tego żelu jest długotrwały. Jednocześnie już po pierwszej sesji z substancją do iniekcji widziałam, że moja cera wygląda o wiele lepiej. I rzeczywiście – sama też czułam się bardziej pozytywnie i młodziej.

Katarzyna Mikołowska