Praktyczny kubek Lovi 360

Dzieci rodzą się z umiejętnością ssania, dlatego też nie mają większego problemu z piciem mleka z piesi mamy czy z butelki. Jednak korzystania ze słomki czy kubka muszą się dopiero nauczyć w odpowiednim momencie rozwoju.

Zalety kubka Lovi

kubek lovi 360Do około szóstego miesiąca życia można maluchowi podawać wyłącznie mleko mamy, ponieważ zawiera ono wszystkie najcenniejsze składniki. Świetnie gasi pragnienie, dlatego też nie trzeba maluszkowi podawać innych płynów. Jednak kiedy mama skończy karmić dziecko piersią, to trzeba podawać dziecku wodę. Najpierw można ją podawać przez bidony z rurką, a potem wprowadzić kubek Lovi 360, który przygotowuje dziecko do picia z klasycznego kubka czy szklanki. Kubek jest bardzo lekki, posiada praktyczne uchwyty po bokach, które są stworzone dla małych rączek oraz innowacyjny system uszczelniania. Z kubka Lovi maluch może pić z dowolnego miejsca, a dzięki specjalnie wyprofilowanej uszczelce, dziecko musi najpierw odpowiednio zassać płyn, aby mógł się napić. Zaleta takiego systemy jest to iż nawet przy przechyleniu czy przywróceniu kubka ani kropla się nie wyleje. Na rynku można kupić różne rodzaje kubków, ale kubek marki Lovi jako jeden z nieliczych jest wykonany z bezpiecznego tworzywa bez szkodliwych ftalanów. Jedynie uszczelka jest zrobiona z silikonu, który dodatkowo jest pokryty powłoką ze srebra, znaną z właściwości antybakteryjnych. Jest to kubek, z którego dziecko może korzystać w domu oraz także na spacerze, gdyż posiada w zestawie pokrywkę zabezpieczającą przed zabrudzeniem.

Na pewno zakup kubka Lovi 360 będzie świetnym wyborem, ponieważ pomoże dziecku w szybkiej nauce picia ze szklanki. Zasada picia z niego jest identyczna jak ze zwykłego kubka, z tą różnicą, że nic się nie rozlewa w trakcie przechylania.

Sebastian