Praktyczne wózki spacerowe

Każda mama zajmuje się kompletowaniem wyprawki dla swojego dziecka, w której nie może zabraknąć wózka. Jest to podstawowy element bez którego codzienne funkcjonowanie jest niemożliwe. Będzie on służył dziecku przez kilka pierwszych lat.

Jakie jest wyposażenie wózków?

wózki spacerowe 4babyMłode mamy chętnie spacerują ze swoimi nowo narodzonymi maluszkami w głębokich wózkach, które są pierwszymi modelami jakie można stosować. Z gondoli można bezpiecznie korzystać do chwili, kiedy maluch nauczy się samodzielnie siedzieć. Od tej chwili trzeba ją zamienić na wózek spacerowy, który posiada siedzisko ustawione pod kątem prostym. Jedne z lepszych na rynku są  wózki spacerowe 4baby, które mają świetną renomę i cieszą się dużym zainteresowaniem. Są to przeważnie wózki lekkie, praktyczne i zwrotne. Konstrukcja wózka jest wykonana z aluminium, które jest wytrzymałe, a łącznie z całym wózkiem waży zaledwie siedem kilogramów. W zależności od wybranego modelu wózka, może on mieć piankowe lub pompowane koła. Stałym elementem wyposażenia każdej spacerówki jest pojemna torba na zakupy, która znajduje się pod siedziskiem. Do wózka można dokupić specjalną torbę pielęgnacyjną, którą zawiesza się na poręczy do prowadzenia wózka. Często w zestawie z wózkiem 4baby, klienci dostają dopasowaną folię przeciwdeszczową, moskitierę niezastąpioną latem i pokrowiec na nóżki, który zakłada się na wózek w sezonie jesienno – zimowym. Oczywiście bardzo ważnym elementem każdego wózka spacerowego jest regulowana budka, która chroni przed słońcem, deszczem i wiatrem.

Wózki spacerowe służą nie tylko dzieciom, ale również ich rodzicom. Dzięki niemu, mama może zrobić z dzieckiem zakupy, załatwić sprawy urzędowe czy pojechać na dłuższy spacer, bez obawy, że będzie musiała nosić malucha na rękach. Bez wątpienia wózki są niezbędnym element wyposażenia dla każdego malucha.

Halina Trolembska