Praktyczne samochody dla dzieci

Sklepy zabawkowe pękają w szwach od nadmiaru produktów dla małych i dużych dzieci. Znajdziemy w tym miejscu zabawki edukacyjne, interaktywne, zachęcające do ruchu czy do kreatywnego spędzania czasu oraz zdalnie sterowane.

Jakimi samochodami mogą jeździć dzieci?

samochody na akumulator dla dzieciChyba nie ma malucha, który by nie lubił jazdy samochodem. W prawdziwym pojeździe siedzą w swoim foteliku na tylnym siedzeniu, ale mogą też siedzieć za kierownicą w swoich własnych autkach. Samochody na akumulator dla dzieci są idealnym pomysłem dla kilkulatków. Taki pojazd może być doskonałą alternatywą  dla hulajnogi czy rowerka. Posiadają mocne silniki i wydajne akumulatory, które pozwalają na nieprzerwaną zabawę nawet przez kilka godzin. Maksymalna prędkość z jaką mogą się poruszać, to dwa – trzy kilometry na godzinę, zatem są bezpieczne dla maluchów. W sprzedaży znajdziemy przede wszystkim samochody typu sedan z niskim zawieszeniem i terenowe autka z dużymi kołami. Z wyglądu przypominają prawdziwe modele jakie możemy spotkać na ulicach, zatem nic dziwnego, że tak bardzo się podobają dzieciom. Posiadają boczne lusterka, kierownicę z klaksonem, światła led z przodu i z tyłu czy niewielki bagażnik w niektórych modelach. Kierowanie takimi pojazdami na akumulator jest bardzo proste, choć wymaga małego treningu. Poza kierownicą, trzeba panować nad pedałem gazu. Natomiast hamulec włącza się automatycznie, gdy dziecko zdejmie nogę z pedału gazu. Pojazdy elektryczne, jedyne czego wymagają, to ładowania co jakiś czas.

Z każdym rokiem rośnie liczba maluchów użytkujących takie pojazdy, ponieważ są doskonałą rozrywką dla dzieci w trakcie spacerów.  W razie konieczności zawsze można zdalnie sterować pojazdem, ponieważ posiada niewielki pilot o zasięgu działania kilku metrów.

Sebastian