Potrzebowałam papieru toaletowego

Wybierając rzeczy do domu zawsze zwracam uwagę na wysoką jakość. Może komuś wyda się to dziwne, ale nie inaczej jest w przypadku papieru toaletowego. Ostatnio będąc więc w sklepie na zakupach bardzo dobrze przyjrzałam się wielu różnym papierom toaletowym z różnych firm. Dopiero po dłuższym czasie udało mi się znaleźć taki, który spełniał wszystkie moje potrzeby.

Poszukiwania kilkuwarstwowego papieru toaletowego

kilkuwarstwowy papier toaletowy jumboUdało mi się dostać bardzo dobry papier, który z pewnością wystarczy mi na długo. Jest to kilkuwarstwowy papier toaletowy Jumbo. Papier tej firmy jest w pełni rozpuszczalny w wodzie, wykonany z materiałów poddanych recyklingowi. Dzięki temu dbam o środowisko i bez obaw mogę spuszczać go w toalecie. Z kolei przez fakt, że posiada on kilka warstw nie zużywa się on tak szybko, jak papiery jednowarstwowe. Papier wielowarstwowy lepiej wchłania wilgoć i nie przesiąka tak szybko. Bardzo dobrze nadaje się on nie tylko przy codziennych czynnościach higienicznych, ale także do wycierania na szybko umywalki czy blatu w łazience. Był on bezzapachowy i nie posiadał żadnych barwników (w tym również wybielaczy), dlatego był hipoalergiczny i można go było używać także dla niemowląt. Mimo wysokiej jakości jego cena była niezwykle przystępna, dlatego zdecydowałam się go zakupić. Od razu wiedziałam, że to będzie naprawdę dobry wybór.

Wybrany przeze mnie papier okazał się wydajny i trwały. Można go było łatwo podzielić na listki. Mało tego, w jednej rolce mieściło się osiemset listków przez co przy kilkuosobowej rodzinie, jedna rolka wystarczała nawet na trzy dni. Od tego momentu kupuję już tylko ten biały, celulozowy papier toaletowy Jumbo. Jego jakość jest naprawdę wysoka, a przy tym jest on bardzo miękki i nie powoduje podrażnień nawet przy częstym używaniu.

Więcej na: https://adex-pphu.pl/

Machiasz Nowicjusz