Pościel minky dla dziecka

Niektórzy rodzice mają problem ze znalezieniem odpowiednich ubranek, pościeli czy kocyków, ponieważ ich pociechy są alergikami. To spore wyzwanie, bo często wypełnienie kołderki powoduje uczulenie u malucha, dlatego musi ono być antyalergiczne.

Z czego się składają komplety pościeli?

komplet pościeli do wózka minky dla chłopcaDzieci do momentu aż nie zaczną się samodzielnie przemieszczać, dużo czasu spędzają w łóżeczku, ale także w wózku, bo wszędzie są w nich wożone. Z tego względu trzeba mieć przynajmniej dwa komplety pościeli: jeden do łóżeczka, a drugi do wózka. Ten pierwszy będzie nieco większy, z uwagi na rozmiar łóżka, natomiast w wózkach są mniejsze kołderki i też inne poduszki. Komplet pościeli do wózka minky dla chłopca lub dziewczynki będzie idealny dla malucha w wieku od urodzenia aż do momentu, kiedy przestanie jeździć w spacerówce. Pościel przeważnie się składa z kołderki i poduszki w formie motylka, która doskonale stabilizuje główkę malucha w trakcie jazdy wózkiem. Jego wypełnienie jak i kołdry stanowią antyalergiczne kuleczki silikonowe. Jest to bezpieczny materiał, który dodatkowo nie przeszkadza w praniu pościeli. Materiał minky jest dwustronny, dzięki czemu sprawdzi się w cieplejsze i chłodniejsze dni. Z jednej jest bawełna, która świetnie chłonie nadmiar wody i pozwala skórze oddychać, a z drugiej ciepły polar z maleńkimi wypustkami. Wnętrze kołdry może mieć kilka rodzajów grubości, przez co będzie można ją wykorzystywać latem, ale też zimą. Taka pościel, to z pewnością doskonały wybór na długie miesiące.

Rodzice, którzy chcą najtaniej kupić pościel dla dziecka, powinni poszukać pościeli minky w internecie. Najlepiej w e-sklepach z artykułami dla niemowląt, gdyż mają duży wybór pościeli i wszelkich akcesoriów dla maluchów. Znajdziemy tam komplety dla obu płci.

Przemek