Pościel firmy andropol była miła w dotyku

 

Koleżanka poleciła mi stronę internetową z pościelą. Wspominała mi o tym sklepie już jakiś czas temu i przypomniałam jej o tym. Sklep internetowy jest prowadzony przez jej brata. Zajął się tym kiedy skończył szkołę. Postanowił założyć własną działalność bo chciał pracować dla siebie i robić to co mu się podoba.

Zamówiona pościel była idealna

pościel andropol w sklepie internetowymPodpisał umowę z dobrym producentem pościeli. Firma andropol była znana i ceniona na rynku. Produkowała pościele bardzo dobrej jakości. Kiedyś już o nich słyszałam. Postanowiłam kupić trzy nowe komplety i chciałam wybrać cos co będzie dobrej jakości i będzie nam długo służyć. Koleżanka dała mi namiary na firmę brata i w pracy zerknęłam sobie na tą stronę. Była czytelna. Wszystkie pościele były dobrze opisane. Znajdowały się zdjęcia z dokładnymi wymiarami. Wybrałam trzy komplety. Wszystkie wzory i kolory bardzo mi się podobały. Miałam największy problem z wyborem pościeli dla dzieciaków. Taki był wybór z różnymi postaciami z bajek, że nie wiedziałam na co mam się zdecydować. Ostatecznie podjęłam decyzję i przelałam pieniążki na podane konto. Okazało się, ze kurier dostarczy mi przesyłkę już następnego dnia. Już nie mogłam się doczekać reakcji dzieci na pościele, które dla nich wybrałam. Kiedy pootwierałam wszystkie paczki to byłam zachwycona. Byłam wdzięczna koleżance, że poleciła mi sklep internetowy swojego brata. Pościel andropol w sklepie internetowym kupiłam w przystępnej cenie a jakość materiałów była bardzo dobra.

Pościele były dobrze uszyte, ładnie się prezentowały i były wyjątkowo miłe w dotyku. Byłam zachwycona zakupem. Producent gwarantował, że w trakcie prania nie będzie się nic działo z materiałem ani nie straci kolorów ani nie zmieni się rozmiar. Dzieciakom wybrane postacie także się spodobały. 

 

Monika Sielanek