Porządna nauka jazdy

 

Nadszedł czas na dorosłe decyzje, dlatego też postanowiłam zamieszkać sama. Jakoś dawałam radę, ponieważ pracowałam dużo i jeszcze brałam nadgodziny. Wiedziałam, że sobie poradzę. Jedynym problemem był fakt, że chciałam mieć już samochód, a niestety nie byłam w posiadaniu prawa jazdy. Trzeba było to zmienić.

Przyjemne lekcje nauki jazdy

nauka jazdy w krakowiePosiadanie auta w tych czasach to niemal konieczność. Z pomocą przyszła mi nauka jazdy w Krakowie, na której ogłoszenie trafiłam całkiem przypadkiem. Na początku sprawdziłam, że kursy są w godzinach popołudniowych i byłam bardzo zadowolona. Na spokojnie mogłam wrócić z pracy i zająć się jakimiś swoimi sprawami. Następnie jechałam na kurs, który rozpoczął się teorią. Cieszył mnie fakt, że w cenie mieliśmy plac manewrowy, egzamin wewnętrzny i materiały szkoleniowe. Nie trzeba było już wnosić żadnych dodatkowych opłat. Oczywiście poza badaniami lekarskimi. Kurs był dla mnie niezwykle istotny, po powrocie dużo czytałam. Zgłębiałam literaturę przekazaną mi przez instruktorów. Chciałam jak najszybciej wszystkiego się nauczyć. Z instruktorami na jakich trafiłam, przychodziło mi to niezwykle łatwo. Zajęcia były prowadzone ciekawie, dynamicznie, potrafiły każdego zainteresować. Pokazywano nam różne filmiki, nauczyciele śmiali się i opowiadali ciekawe historie ze swojej kariery. Taka nauka od razu przynosiła większe efekty.

Gdyby każda szkoła jazdy prowadziła zajęcia w taki sposób, z pewnością byłoby o wiele więcej porządnych kierowców na drogach. Ludzie zdawaliby egzaminy na prawo jazdy za pierwszym, maksymalnie za drugim razem. Potrafili nauczyć wszystkiego w przystępny sposób. Jazda stała się dla mnie przyjemnością, miałam bardzo sympatycznego instruktora, który nauczył mnie wszystkiego co niezbędne.

 

Łukasz