Popularny rower górski dla syna

Mój syn Tomek chodził do szkoły podstawowej i miał całkiem dobre wyniki. Czasami dostał jakąś jedynkę, ale był w stanie szybko poprawić ocenę. Nie musiałem go zbytnio gonić do nauki, co zdecydowanie mi imponowało. Nie wszystkie dzieciaki w jego wieku były takie odpowiedzialne.

Rower górski dla syna na urodziny 

popularne tanie rowery górskieTomek na krótko przed wakacjami zaczął wspominać coś o nowym rowerze. Planował z kolegami wybierać się na jakieś dłuższe wycieczki, ale jego stary rower już był dla niego za mały. Wiedziałem, co chodziło mu po głowie i sam poruszyłem temat zakupu nowego roweru. Tomek chciał popularny rower górski, który miało większość jego kolegów. Nic nie obiecywałem, ale poszedłem do sklepu się rozejrzeć. Dostępne tam były te popularne tanie rowery górskie i było mnie stać na to, żeby synowi zrobić taki prezent. Idealnie się wszystko składało, ponieważ Tomek na początku lipca miał urodziny i to miał być w takim razie prezent. Nie kupiłem roweru, tylko wróciłem do domu, żeby Tomek poszedł ze mną do sklepu i sam wybrał sobie kolor roweru. Wybór był ogromny i chciałem, żeby mój syn sam zdecydował jaki rower dostanie. Tomek wybrał sobie rower górski w kolorze niebieskim, bo żaden z jego kolegów takiego nie miał a on chciał się wyróżnić. Bezpieczeństwo mojego dziecka było dla mnie najważniejsze, dlatego od razu kupiłem mu kask rowerowy. Był w promocji i za wszystko zapłaciłem rozsądnie. Nowy rower górski był tani, ale bardzo solidny i bezpieczny. Tomek był zachwycony.

Syn w wakacie prawie codziennie wyjeżdżał rowerem i spotykał się z kolegami. Cieszyła mnie jego aktywność, bo obawiałem się, że większość czasu będzie spędzał przed komputerem i grał w gry. Rower był świetnym prezentem, bo dzieciak wychodził z domu i świetnie się bawił.

Grzegorz Arkaden