Polecane hotele nad Jeziorem Białym

W tym roku na wakacje wybraliśmy się w lubelskie. Słyszeliśmy wiele pozytywnych opinii o Jeziorze Białym. Koleżanka mówiła, że są tam piękne plaże i wiele innych atrakcji turystycznych. Poleciła nam też hotel oferujący nocleg przyjazny dzieciom.

Jezioro Białe – hotel z polecenia

polecany hotel nad jeziorem białymNasze dzieci są bardzo żywe. Potrzebują mnóstwo uwagi z naszej strony. Dlatego właśnie szukaliśmy noclegu przyjaznego dzieciom. Jeśli w hotelu będą inne dzieci, to nasze będą miały się z kim bawić. Ten polecany hotel nad Jeziorem Białym oferował wszystko to, czego szukaliśmy. Od razu po przyjeździe zostawiliśmy walizki w pokoju i wybraliśmy się obejrzeć okolicę. Dzieci pospały w trakcie drogi, więc miały zapas sił na wędrówkę. Okazało się, że na miejscu jest wielu turystów. Ale to nic dziwnego, skoro jezioro jest otoczone ośrodkami wypoczynkowymi z trzech stron. Plaża była piaszczysta. Są tam też punkty gastronomiczne. Dzieci oczywiście od razu zażyczyły sobie coś do jedzenia. Spędziliśmy resztę dnia na spacerze, z przerwą na obiad w pobliskiej restauracji. Następny dzień poświęciliśmy na plażowanie. Latorośle wesoło pluskały w wodzie, ja się opalałam, a mąż pływał. Jezioro jest otoczone pięknymi lasami. Chodziliśmy prawie codziennie na spacery. Udało nam się uzbierać trochę malin i jagód. Widzieliśmy też sowę i lisa. Dzieci się trochę tego lisa przestraszyły, ale potem opowiadały o spotkaniu z nim przez resztę wyjazdu. Deszcz padał tylko jeden dzień. Pojechaliśmy wtedy do Włodawy zwiedzić Muzeum Pojezierza Łęczyńsko – Włodawskiego.

Z wyjazdu wróciliśmy szczęśliwi. Cała nasza rodzina miło spędziła czas. Pojechaliśmy następnego dnia do teściów, by dzieci mogły podzielić się z nimi wrażeniami. Najwięcej czasu zabrała opowieść o lisie, który urósł do rozmiarów dużego i groźnego owczarka.

Łukasz