Piękne oprawki Guess

Jakiś czas temu zauważyłam, że coś się dzieje z moim wzrokiem. Nie wiem, czy miałam jakieś uczulenie na soczewki, które nosiłam od paru dobrych lat, czy zmienili jakiś składnik w płynie do soczewek. W każdym razie alergia mi się nasiliła i oko mocno łzawiło.Lekarz zalecił koniecznie zmianę soczewek na normalne okulary.

Zakup ładnych okularów i oprawek

oprawki damskie GuessNa początku myślałam, że to niemożliwe, że wolę już nic nie widzieć niż nosić okulary. Jednak koleżanka powiedziała mi, że obecne okulary nie są wcale takie złe i można dorwać całkiem ładne modele. Pokazała mi swoje i nawet mi się spodobały. Fakt, niektórzy noszą okulary tylko dla szpanu, mimo,że ich w ogóle nie potrzebują. Wybrałam się więc do sklepu i coś od razu rzuciło mi się w oczy. Były to wyjątkowe oprawki damskie Guess, które były tak piękne, że nie dziwiłam się osobom, które noszą okulary tylko dlatego, żeby lepiej wyglądać. Okulary te były super wykonane, wiedziałam, że Guess na pewno by nie zawiódł, bo mają porządne produkty, kiedyś kupiłam od nich torebkę. Przymierzyłam je sobie i stwierdziłam, że świetnie pasują do mojej twarzy. Nie wyglądałam w nich ani staro, ani nieatrakcyjnie, wręcz przeciwnie. Moje atuty się podkreśliły i nie było widać małego zakrzywienia na moim nosie, bo okulary to przykryły.Wybrałam tylko swoją wadę wzroku, żeby dopasowali mi do tych oprawek szkła i mogłam odebrać swoje nowe okulary. Z takimi oprawkami to aż chce się wszędzie wychodzić.

Nie spodziewałam się nawet, że będę zbierać tyle komplementów z powodu zmiany soczewek na okulary. Wszyscy mówią mi, że świetnie w nich wyglądam i że wybrałam sobie bardzo ładne oprawki. Cóż, wszystko dzięki mojej przyjaciółce, która zabrała mnie do tego sklepu. Przynajmniej nie mam już alergii i nie łzawią mi oczy.

Stanisław Strzępa