Piękne brwi dzięki makijażowi permanentnemu

Ostatnimi laty panowała ogromna moda na duże i pełne usta, jednakże obecnie to brwi grają pierwsze skrzypce w makijażu. Nie tylko tym wieczorowym, ale również tym codziennym. Narysowanie idealnie równych brwi wymaga jednak dużej wprawy którą nie każda z nas posiada.

Bardzo subtelne makijaże permanentne

delikatny makijaż permanentny w BiałymstokuKiedy przyszła moda na podkreślanie swoich ust bardzo się cieszyłam ponieważ z natury posiadam wydatne usta które odziedziczyłam po swojej mamie. Wkrótce jednak modne stały się także grube i wyraziste brwi i wówczas nie było mi już tak do śmiechu. Nigdy nie lubiłam wyskubywać brwi i zawsze bardzo mnie to bolało dlatego zaczęłam je po prostu podgalać. Dziś wiem, że był to błąd ponieważ teraz mam bardzo krzaczaste brwi, jednak jak się okazało i na to znalazły się sposoby. Umówiłam się na delikatny makijaż permanentny w Białymstoku który miał sprawić, że moje brwi będą nie tylko idealnie równe, ale także przestaną być krzaczaste. Oczywiście przed zabiegiem należało je wyregulować, ale ku mojemu zdziwieniu kosmetyczka zrobiła to w sposób całkowicie bezbolesny! Zabieg nie był jakoś specjalnie bolesny, a kiedy ujrzałam jego wspaniałe efekty byłam naprawdę niesamowicie i pozytywnie zszokowana. Tak wspaniale wyglądających brwi jeszcze nigdy nie widziałam. Były idealnie równie! Tym sposobem nie tylko pozbyłam się swoich brzydkich brwi, ale także teraz nie muszę ich w żaden sposób malować co zawsze zajmowało mi bardzo wiele czasu i sprawiało jeszcze więcej trudności.

Po zabiegu dowiedziałam się także w jaki sposób dbać o swoje brwi i co dla mnie najważniejsze – jak je wyskubywać, aby robić to bezboleśnie. Jestem niezwykle wdzięczna nie tylko za tak wspaniały makijaż permanentny, ale również za rady bez których przecież efekt nie utrzymywałby się tak długo.

Karolina Nowek