Pensjonat z tanimi pokojami do wynajęcia

 

Nigdy nie należałem do osób wymagających i dzięki temu wszystko było w stanie mnie zadowolić. Byłem przez to szczęśliwym człowiekiem i nie przejmowałem się drobiazgami. Moja dziewczyna bardzo mnie podziwiała i starała się być taka jak ja. Czekała ją długa droga, żeby to osiągnąć.

Wynajęcie taniego pokoju w pensjonacie

pokoje kudowa zdrójWakacje postanowiłem w tym roku spędzić samotnie, ponieważ potrzebowałem czasu dla siebie. Miałem wiele spraw do przemyślenia i książek do przeczytania. Moja dziewczyna była wyrozumiała i zaakceptowała moją decyzję. Zamierzałem wyjechać w jakieś przyjemne miejsce, gdzie były pensjonaty wynajmujące pokoje Kudowa Zdrój jako pierwsza wpadła mi do głowy, ponieważ już kiedyś tam byłem i pamiętam, że bardzo mi się podobało. Wybrałem więc kilka pensjonatów, które oferowały pokoje do wynajęcia. Tym razem jednak postawiłem na komfort. Zamierzałem wypocząć i dlatego zależało mi, żeby pokój był z łazienką. Trafiłem na świetną ofertę pensjonatu, który oferował najtańsze pokoje w całej miejscowości. Tak niska cena wynikała z faktu, że w pokojach nie było dostępu do darmowego internetu, ani telewizji. Mi to akurat pasowało, ponieważ nie zamierzałem z tego korzystać w czasie urlopu. Najważniejsze, że w pokoju była łazienka. Zarezerwowałem sobie jednoosobowy pokój w tym pensjonacie i wykupiłem dodatkowo posiłki. Nie lubiłem stołować się w restauracjach i stołówka w pensjonacie zdecydowanie mi odpowiadała. Byłem gotowy na spędzenie tego urlopu po swojemu.

Kiedy dotarłem na miejsce, to byłem zachwycony. Pokój bardzo mi się podobał i wyglądał dokładnie tak, jak pokazano go w ogłoszeniu internetowym. Dookoła panowała cisza, dzięki temu mogłem skupić się na czytaniu książek na łonie natury. Od dawna o takim wypoczynku marzyłem.

 

Maciej Brzęczyszczykiewicz