Paczki z anglii do polski

 

Jeśli już dłużej mieszkamy za granicą z pewnością zdążyliśmy się zetknąć z problemem wysłania paczki do polski. Jednak ostatecznie nie jest to wcale problem jak może nam się wydawać to na początku. Jeśli poświęcimy odrobinę uwagi na znalezienie sposobu na dokonanie tego ostatecznie okaże się to banalnie proste.

Wysyłka paczek Anglia Polska

paczki anglia polskaWyjeżdżając za granicę w celu dorobienia sobie prędzej czy później będziemy zmuszeni wysłać paczkę do Polski. Nie jesteśmy bowiem w stanie zapakować wszystkiego do torby i podczas urlopu zwieźć do domu. Również wiele linii lotniczych wprowadziło nowy regulamin co do ilości bagażu, zmniejszając jego ilość. Musimy więc zastanowić się nad inną alternatywą wysłania paczki do Polski. Całe szczęście w Anglii mamy wielu rodaków, którzy już dawno temu wpadli na pomysł z wysyłką paczki do ojczystego kraju. W końcu nie jednokrotnie podczas pobytu za granicą ktoś z naszych bliskich obchodzi urodziny, a same życzenia to za mało. Warto więc poszukać innych polaków i zapytać, czy nie znają osoby, która organizuje przewóz paczek do Polski. Również na portalach społecznościowych istnieje wiele grup, które skupiają polaków z danego regionu w Anglii. Często wystarczy zwykłe ogłoszenie z zapytaniem, czy ktoś nie organizuje takich wyjazdów i nie bierze paczki anglia polska wraz ze sobą. Być może również, ktoś z Twojego regionu w którym mieszkałaś w Polsce będzie wracał do kraju i będzie mógł zabrać paczkę do Twojego domu. Również w polskich sklepach w Anglii można przeczytać ogłoszenia o wyjeździe z paczkami do kraju.

Chcąc więc wysłać paczkę do Polski w pierwszej kolejności odnajdźmy w swojej okolicy naszych rodaków i wypytajmy czy nic im o tym nie wiadomo. Z pewnością znajdzie się wśród nich osoba, która wie kto organizuje takie wyjazdy.

 

Przemek