Organizacja szkolenia BHP

W końcu nadszedł dzień szkolenia BHP. Nie to, że nie mogłem się doczekać, gdyż od zawsze uważałem, że takie szkolenia nie są przydatne. Jednak opowiem wam dzisiaj sytuację, która zmieniła zupełnie moje myślenie.

Dużo wiedzy na szkoleniach BHP

szkolenia wstępne bhp - rzeszówPodczas szkolenia dla pracodawców dowiedziałem się wielu ciekawych rzeczy na przykład o tym, jak powinno zachowywać się w czasie pożaru, czy w przypadku innych zagrażających życiu lub zdrowiu pracowników. Nie robiło to na mnie dużego wrażenia, iż podczas szkolenia BHP pracownik zaprezentował zdjęcia budynku po pożarze i ofiar, które się pojawiły. Stwierdziłem, że najlepiej będzie jednak przyłożyć się w odpowiedni sposób do takiego szkolenia. Postanowiłem, że ze szkolenia wstępne bhp – rzeszów będe robił spore notatki, aby później jeszcze w domu przyswoić taką wiedzę. Tym bardziej, że wiedzy faktycznie było sporo, dlatego wiedziałem, że jeśli nie będę nic zapisywał, to na pewno zapomnę o jakichś najważniejszych kwestiach. Jednak nie musiałem się o to martwić z tego względu, że pracownik przeprowadzający dla nas szkolenie BHP zapewnił nas, że po skończonym podeśle nam także całą prezentację na skrzynkę mailowa, dzięki czemu nie musiałem już przejmować się, że mi coś ucieknie. Co ważne i ciekawe jeśli chodzi o takie szkolenia BHP to to, że faktycznie są one prowadzone często przez osoby, które znają się na rzeczy i mają już wprawę w przekazywaniu niezbędnych informacji. Po przejściu takiego szkolenia na pewno będziecie zadowoleni z wiedzy, którą udała się wam przyswoić.

Tym bardziej, że oferowane szkolenia z bezpieczeństwa są potrzebne i konieczne. Wiedziałem, że muszę się do nich odpowiednio przyłożyć, aby móc później prowadzić firmę w odpowiedni sposób. Moi pracownicy też musieli przejść takie szkolenie.

Katarzyna Piechowiak