Nowoczesne projektowanie wnętrz

Kiedy udało nam się znaleźć mieszkanie w okazyjnej cenie, postanowiliśmy je nabyć. Poprzedni właściciele potrzebowali szybko je sprzedać, bo wyjeżdżali za granicę, więc skorzystaliśmy z okazji. Nie ukrywam, mieliśmy dużo do zmian w tych naszych nowych kątach, ponieważ widać było, że dawno nikt nic nie zmieniał tam.

Wnętrza jak nowe, czyli zaprojektujmy coś innego

projektowanie wnętrz gdańskPostanowiłam wziąć sprawy w swoje ręce i projektowanie wnętrz gdańsk było moim głównym zadaniem. Chciałam zająć się tym od podszewki, czyli zapoznałam się na początku z różnymi wskazówkami. Postanowiłam zmienić wszystkie podłogi i przemalować ściany. Mieszkanie według mnie powinno mieć jasne kolory, żeby było jaśniej i przejrzyściej. Nie lubiłam ciemnych wnętrz bo wtedy też sprawiały, że optycznie mieszkanie wyglądało na mniejsze. Gdy już zrobiliśmy podstawę i wymieniliśmy okna, zajęłam się resztą. Wzięłam sobie szkicownik i zajęłam się projektowaniem. Uznałam, że wanna powinna stać przy oknie, a zlew był naprzeciwko. Toaletę zrobiłam razem w łazience, a w miejscu gdzie wcześniej było WC, zrobiłam schowek na różne narzędzia i środki czyszczące. Łazienka byłą duża, więc wszystko sie spokojnie zmieściło. Poza tym w salonie trzeba było zmienić jeszcze dywan i kilka szafek. Kanapę wybrałam bardzo dużą do salonu, żeby każdy mógł się swobodnie rozłożyć. Oprócz tego, w salonie zrobiłam kącik dla naszego pieska. W sypialni zmieniłam tylko stoliczki nocne, bo łóżko nasze poprzednie przywieźliśmy.

Zmiany zawsze dobrze wpływają na człowieka. Kiedy już wszystko skończyłam i całe mieszkanie było jak nowe, usiadłam i przyjrzałam się temu wszystkiemu. Byłam zadowolona z tego, co udało mi się osiągnąć. Porównałam ze zdjęciami jak było wcześniej i stwierdziłam, że faktycznie mogłabym być zawodowym projektantem.

Damian Pałownik