Nowa responsywna strona internetowa mojej firmy

Prowadzenie firmy obejmuje wiele różnych zagadnień i trzeba dbać o wiele rzeczy. W moim przypadku bardzo dużą uwagę przykładam do naszej strony internetowej, bo to dzięki niej najczęściej klienci nas znajdują. Ostatnio postanowiłem, że strona musi zostać przerobiona na responsywną stronę internetową.

Responsywna strona internetowa to obecnie 

responsywne strony internetowe z wrocławiaFirmę, która miała się zająć stroną internetową mojej firmy znalazłem przez Internet. Wystarczyło wpisać w wyszukiwarkę „responsywne strony internetowe z Wrocławia” i gotowe. Oczywistym jest, że klienci obecnie chyba częściej przeglądają strony internetowe i wyszukują różne informacje na swoich telefonach czy tabletach. Dlatego tak bardzo ważne jest by strona internetowa dobrze działała na każdym urządzeniu i w każdej rozdzielczości. Sam nie lubię kiedy wchodzę na jakąś stronę na swoim smartfonie, a ona nie wczytuje wszystkich informacji oraz grafik i jakoś brzydko się „rozjeżdża”. Po rozmowie z przedstawicielem firmy, którą wybrałem dowiedziałem, że się nie ma sensu przerabiać mojej strony internetowej na stronę responsywną, tak jak miałem to w planach. Okazało by się to wiele droższą inwestycją niż stworzenie nowoczesnej strony od początku. Zdecydowałem się więc na zlecenie firmie projektu zupełnie odmienionej strony. Był to bardzo dobry pomysł, ponieważ strona wygląda teraz o wiele lepiej. Jest bardziej funkcjonalna, ponieważ projektant firmy, z którą współpracowałem naprawdę znalazł fajne rozwiązania na umieszczenie niektórych funkcji oraz wyszukiwanie potrzebnych informacji.

Bardzo podoba mi się to jak teraz wygląda strona internetowa mojej firmy. Nie tylko dobrze prezentuje się na wszystkich urządzeniach również tych mobilnych, ale też i po prostu jest o wiele ładniejsza od starej strony www. Podoba mi się nowoczesny dizajn nowej strony i to, że wygląda ona teraz o wiele bardziej przejrzyście i łatwiej znaleźć na niej potrzebne informacje.

Halina Trolembska