Nowa apteka w mieście

Jakiś czas temu zaczęłam czuć się naprawdę źle. Rzadko kiedy bierze mnie jakiekolwiek przeziębienie, ale tym razem ból gardła i katar, który w nocy zatykał mi nos były nie do zniesienia. Musiałam iść do apteki, a jako, że słyszałam, ze ostatnio otwarto nową aptekę w mieście, to właśnie do niej postanowiłam pójść.

Wśród aptek w Tychach ta jest najlepsza

apteka w TychachNie mogę powiedzieć, że jakoś często jestem klientką aptek, ale mam trochę doświadczenia z różnymi aptekami w mieście, w którym mieszkam czyli w Tychach. Przez długi czas miałam wrażenie, że wszystkie apteki w Tychach są takie same i żadna się nie wyróżnia. Często byłam dość niezadowolona z tego jakie osoby pracują w tych aptekach i w jaki sposób obsługują klientów. Tymczasem nowo otwarta apteka w Tychach, do której udałam się ze swoim zatkanym nosem i bolącym gardłem, naprawdę pozytywnie mnie zaskoczyła, bo farmaceutka, która mnie obsługiwała była po prostu świetna. Była niesamowicie miła, ale przede wszystkim profesjonalna. Nie pospieszała mnie, tylko wysłuchała tego jaki mam problem i co ważne zadała mi też kilka pytań. Dzięki temu mogła dobrać dla mnie lepszy lek. Wybrała dla mnie kilka leków i każdy opisała, a ja mogłam wybrać sobie to, co mnie zainteresowało. Zarówno na gardło, jak i na uciążliwy zatykający nos katar. Podobało mi się też to, że powiedziała mi, że jeżeli w ciągu dwóch dni nie zauważę poprawy to muszę iść do lekarza i nie powinnam tego w żadnym wypadku odkładać.

Jestem naprawdę zadowolona z tego jakie podejście ma się do klienta w tej nowej aptece, a więc na pewno będę teraz chodzić tylko tam. Przyznam szczerze, że podobało mi się też to, w jaki sposób zostało urządzone wnętrze tej apteki. Ostatnio rozmawiałam z moją przyjaciółką i okazało się, że wiele osób poleca tę aptekę również ze względu na dobre ceny w porównaniu do innych aptek w mieście.

Zbigniew Kowal