Niezbędne wymienienie ekranu w Samsungu

 

Jestem dumnym posiadaczem telefonu Samsunga. Sprzęt ten świetnie sprawdza się jako codzienny towarzysz w pracy oraz daje wiele możliwości rozrywki po stresującym dniu w pracy. Ostatnimi czasy, zauważyłem, że ekran jakby nie do końca wykonuje polecenia, które mu zadaje. Wydawało mi się również, że muszę mocniej naciskać ekran aby zareagował.

Poszukiwania serwisu, który wymieni ekran

serwis samsung wymiana ekranuZ dnia na dzień robiło się coraz gorzej. Świadomy tego, że w każdej chwili mogę zostać bez telefonu podziałała motywująco. Od razu po powrocie do domu z pracy, wziąłem się za poszukiwania miejsca gdzie będę mógł wymienić ekran. Wpisałem w przeglądarce frazę – serwis samsung wymiana ekranu. Wyskoczyło mi wiele pozycji, wybrałem jeden z punktów zajmujących się tego typu naprawami, który miał wiele pozytywnych opinii na swój temat. Z ich strony dowiedziałem się również, że otwierają godzinę wcześniej niż ja zaczynam swoją pracę. Wybrałem się tam więc, następnego dnia z rana. Na miejscu miła Pani przyjęła mój telefon do naprawy, usługa była dość droga, ale ciągle o wiele tańsza od kupna nowego telefonu. Poinformowała mnie również, że telefon będzie gotowy następnego dnia. Bardzo się z tego ucieszyłem, dzisiaj bez telefonu jak bez ręki. Następnego dnia gdy z rana sprawdzałem swoją skrzynkę mailowa, zobaczyłem wiadomość, że mój telefon jest do odbioru. Szybko się ubrałem i pojechałem na miejsce.

Po zapłaceniu za naprawę, otrzymałem mój stary telefon z nowym ekranem. Od razu poczułem różnice w komforcie użytkowania. Nowy ekran w moim Samsungu sprawował się świetnie. Dodatkowo nie zauważyłem, żadnych innych uszkodzeń. Gdybym nie wiedział, że w tym telefonie był wymieniany ekran, nigdy w życiu bym nie poznał, że coś było w nim wymieniane. Dzięki wymianie ekranu, zaoszczędziłem sporo pieniędzy.

 

Barbara Dąb