Nierdzewna balustrada balkonowa

Za swój wielki sukces uznałem zakup sześćdziesięciometrowego mieszkania w centrum miasta. Oszczędzałem na nie bardzo długo. Mieszkanie jednak wymagało drobnych prac remontowych. Mając jeszcze trochę oszczędności, postanowiłem przeznaczyć je na remont salonu i przylegającego do niego balkonu. O wymianę prosiła się w szczególności balkonowa balustrada.

Nowa balustrada ze stali

balustrady ze stali nierdzewnej - krakówPrzez wiele długich lat odkładałem pieniądze z pensji i żyłem bardzo skromnie, byleby powiększać sumę oszczędzanych pieniędzy, którą miałem przeznaczyć na kupno mieszkania. Bardzo mi na tym zależało. Nie chciałem wikłać się w kredyty. Chciałem kupić je sobie za własne pieniądze, by mieć później sporą satysfakcję, że to osiągnąłem. Gdy w końcu spełniłem ten cel, stwierdziłem, że powinienem je troszkę wyremontować. Remontu wymagał w szczególności salon oraz balkon, na który wychodziło się właśnie z salonu. Jako że pogoda była coraz piękniejsza, w pierwszej kolejności postanowiłem zająć się balkonem. Pierwszym wydatkiem był zakup nowej balustrady, ponieważ stara nie prezentowała się zbyt dobrze i powątpiewałem w to, że jest bezpieczna. Dlatego też wszedłem w Internet i zacząłem szukać firmy mającej w swojej ofercie balustrady ze stali nierdzewnej – Kraków to bardzo duże miasto, więc w firmach tego typu mogłem przebierać i wybierać. Postanowiłem jednak skorzystać z oferty tej firmy, która cieszyła się największą renomą.

Teraz kiedy mam zamontowaną nową balustradę na balkonie, czuję się na nim o wiele bezpieczniej. Kupiłem również dwa krzesła, mały stoliczek i trochę roślin doniczkowych, by było piękniej. W dalszej kolejności zacząłem remontować salon. Jednak to z balkonu i z nowej balustrady byłem najbardziej zadowolony. Miałem nadzieję, że posłużą mi przez długie lata.

Michał Siermierczyk