Niemieckie płyny Lenor

Nikt z nas nie lubi kiedy ubrania po praniu się elektryzują i wywołują nieprzyjemny efekt stojących włosów na głowie. Po praniu w samym proszku, rzeczy mogą być sztywne i nieprzyjemne w dotyku, dlatego stosujemy płyny zmiękczające tkaniny i zapobiegające przed elektryzowaniem.

Dlaczego niemieckie płyny Lenor są lepsze?

tani niemiecki płyn LenorPranie wyciągnięte z pralki nie zawsze ma przyjemny zapach. Jest to czasem wina słabego proszku, który ma mało intensywny zapach. Rzeczy wyprane w takim środku, są sztywne i twarde, bo proszek nie zawiera żadnych substancji zmiękczających. Tani niemiecki płyn Lenor jest dostępny w Polsce już od wielu lat i cieczy się dużym zainteresowaniem wśród konsumentów. Jest on przede wszystkim bardziej wydajny i gęsty, dzięki czemu do prania należy go dodać dużo mniej niż tani, polski płyn. Lenor jest bardzo skoncentrowany i posiada intensywny zapach, który utrzymuje się na odzieży aż do następnego prania. Jego aktywne składniki wnikają głęboko w tkaniny i sprawiają, że ubranie staje się miękkie w dotyku, oraz dobrze się układa. Wyprane rzeczy wystarczy w nim namoczyć przez paręnaście minut, aby uzyskać satysfakcjonujący efekt. Lenor posiada antystatyczne cząsteczki, które zabezpieczają ubrania przed elektryzowaniem, które jest prawdziwą zmorą kobiet, posiadających długie włosy. Niemieckie płyny są w większych o dwadzieścia procent pojemnikach, dzięki czemu starczają nam na dłużej. Raz na rok są wydawane serie z limitowanymi zapachami, które rozchodzą się jak świeże bułeczki.

Niemiecką chemię dostaniemy w sklepach sprowadzających detergenty zza zachodniej granicy. Ostatnio w Polsce powstało ich bardzo dużo, dlatego nie będziemy mieli problemu z ich znalezieniem. Płyn Lenor możemy także kupić przez internet i zaoszczędzić sporo pieniędzy.

Halina Trolembska