Nawilżające olejki przeciwzmarszczkowe

 

Wygląd i cechy charakteru dziedziczymy po naszych rodzicach i przodkach. To kiedy zaczniemy się widocznie starzeć w dużej mierze zależy od naszych genów. Jedne osoby mając czterdzieści lat wyglądają na dwadzieścia, a inne w wieku dwudziestu wyglądają na dużo więcej.

Działanie olejku na zmarszczki

nawilżający olejek przeciwzmarszczkowy khadiNasza skóra do pewnego momentu wytwarza spore ilości kolagenu, który jest odpowiedzialny za jej sprężystość i młodzieńczy wygląd. Im więcej mamy lat, tym nasza skóra staje się mniej sprężysta i wiotka, a ma to związek z malejącą ilością kolagenu i wolniejszym regenerowaniem się skóry. Stosując nawilżający olejek przeciwzmarszczkowy Khadi możemy na dłużej zachować młodzieńczy wygląd, gdyż posiada on niezbędne dla naszej skóry witaminy, które właściwie ją odżywiają. Cera na twarzy jest bardzo wrażliwa, dlatego jeżeli będziemy mieli suchą skórę, to zmarszczki będą szybciej widoczne. Olejek jest naturalnym produktem, który jest wolny od parabenów, konserwantów i środków chemicznych, które mogą wysuszać skórę. W widoczny sposób wygładza powstałe już zmarszczki, nawilża skórę i zapewnia jej zdrowy wygląd. Ponadto opóźnia procesy starzenia widoczne na skórze i rozjaśnia powstałe już przebarwienia pigmentacyjne. Olejek ma bardzo lekką konsystencję i szybko się wchłania nie pozostawiając tłustej warstwy na powierzchni skóry. Może być stosowany do suchej, mieszanej, wrażliwej, a także tłustej cery. Najlepiej olejek Khadi stosować rano i wieczorem, bo osiągniemy najlepsze efekty walki ze zmarszczkami.

Olejek jest bardzo skoncentrowany więc wystarczy dosłownie parę kropelek, aby odżywić i nawilżyć całą skórę twarzy. Olejek przeciwzmarszczkowy możemy najtaniej kupić w sklepach internetowych w szklanych buteleczkach o pojemności dwadzieścia mililitrów.

 

aniam