Najlepszy plecaki Coolpack

Uczniowie szkół każdego dnia muszą nosić na plecach tornistry lub plecaki, które służą do przechowywania niezbędnych książek, zeszytów, przyborów szkolnych i drugiego śniadania. W związku z tym muszą być lekkie i pojemne.

Jakie są modele plecaków marki Coolpack?

coolpack ledWybór idealnego plecaka dla naszego dziecka wcale prosty nie jest, ponieważ na rynku znajdziemy dziesiątki modeli od wielu producentów. Jednak najlepiej zawsze się kierować ich jakością i wagą, bo bezpośrednio wpływają na komfort korzystania z nich. Przeważnie rodzice kupują dzieciom nowy plecak co sezon, czyli co roku nowy, gdyż ich eksploatacja jest tak duża, że szybko się niszczą. Nie mniej jednak można wybrać lepszy model, który będzie na tyle wytrzymały, że starczy przynajmniej na kilka lat. Jednym z takich modeli jest plecak marki Coolpack LED który jest przeznaczony dla uczniów szkół podstawowych. Jego zaletą jest niewielka waga, która nie przekracza dziewięciuset gramów oraz innowacyjne oświetlenie LED znajdujące się na zewnętrznym poszyciu plecaka. Lampki led można włączyć jednym przyciskiem znajdującym się na szelkach, co ułatwia korzystanie  z nich. To świetne rozwiązanie po zmroku lub wcześnie rano, kiedy widoczność jest ograniczona. Ponadto plecak posiada sporo odblaskowych elementów na szelkach i zewnętrznych kieszeniach, które sprawiają, że dziecko jest znacznie lepiej widoczne z dużej odległości. Plecaki mają mnóstwo małych i dużych kieszonek, a także praktyczną przegrodę wewnątrz, która ułatwia segregowanie zawartości.

Na rynku znajdziemy wiele modeli plecaków, ale tylko Coolpack są na tyle mocne i wytrzymałe, że z powodzeniem będą służyły przez kilka lat. Ponadto mają zamontowane lampki LED, które są niezastąpione, kiedy spada widoczność na drodze.

Katarzyna Piechowiak