Model pociągu Piko

 

Zabawa dla dzieci ma na celu uczyć, choć niektóre zabawki są tak wyjątkowe, że nawet dorośli się nimi bawią. Chyba każdy w dzieciństwie się bawił kolejką, układając tory niemalże w całym mieszkaniu i tworząc mini centrum kolejowe. 

Jak wygląda model pociągu Piko?

modele pociągów pikoJeżeli mamy syna, który lubi się bawić samochodami, ujeżdżając nimi po całym mieszkaniu, to z pewnością spodoba mu się kolejka elektryczna. Jest to zabawka, którą mogą się bawić starsze dzieci, gdyż modele pociągów Piko, posiadają mnóstwo małych, ruchomych elementów, a kolejka wymaga podłączenia do gniazdka elektrycznego. Poszczególne modele są bardzo starannie wykonane i doskonale odzwierciedlają oryginalne lokomotywy, parowozy, czy wagony kolejowe. Modele pociągów można kupić oddzielnie, jako pojedyncze sztuki, albo w zestawach z torami i zasilaczem. Zabawa kolejką sprawia frajdę dzieciom, ale też ojcem, bo to typowo męska rozrywka. Rozłożenie taboru kolejowego, połączenie wszystkich szyn i podłączenie do źródła zasilania, wymaga pomocy osoby dorosłej. W zestawach Piko są dostępne nawet takie elementy jak szlabany kolejowe, światła, czy tunele. Każda lokomotywa ma światła, a w wagonach sypialnianych przez okna widać siedzenia. Wszystkie modele są ręcznie wykańczane i malowane, dzięki czemu każdy jest małym dziełem sztuki. Produkty Piko są pakowane w osłony że styropianu i wsadzane do firmowych pudełek, dlatego świetnie się sprawdzą, jako prezent pod choinkę dla dziecka. Zabawa nimi to czysta przyjemność.

Modele taboru kolejowego, takie jak lokomotywy, czy wagony pasażerskie, dostaniemy w dobrych sklepach zabawkowych, albo w sklepach modelarskich. Największy ich wybór jednak znajdziemy w sieci i też tam będą w najniższej cenie. Firma Piko na swoje produkty udziela gwarancji.

 

aniam