Magnesy jako alternatywne zaproszenia

Planowaliśmy z mężem roczek naszego syna. Chcieliśmy mu zrobić dość duże przyjęcie dlatego że to jego pierwsze urodziny, dla nas był to bardzo ważny dzień w jego życiu. Wszystko miałoby wyjątkowe i dopięte na ostatnie guziki. Dość długo zajęły nam same przygotowania i były dość kosztowne.

Magnesy jako zaproszenia urodzinowe

zaproszenia magnesyChciałam czymś zaskoczyć gości. Nie chcieliśmy, żeby to były zwykłe urodziny które się zapomni. Miało być wyjątkowo, żeby ludzie później miło i długo je wspominali. Chciałam zaskoczyć wszystkich już od samego początku zaczynając od zaproszeń. Miały być to zaproszenia wyjątkowe, niestandardowe. Nie chciałam rozdać wszystkim kartek z datą i godziną przyjęcia tylko wszystkich zaprosić. Zaproszenia magnesy wydały mi się dość interesujące, bo jeszcze nigdy nie spotkałam się z takim rozwiązaniem. Wiedziałam też, że moja rodzina uwielbia kolekcjonować magnesy a to mogłaby być fajna pamiątka. Znalazłam przez Internet pewną stronę internetową która wykonywała takie zaproszenia na zamówienie. Oferowali również pełną personalizacje i wszystko dostarczał do domu kurier. Zamówiłam odpowiednią ilość sztuk. Do tego wysłałam im listę gości i zapłaciłam z góry. Na drugi dzień dostałam projekt zaproszeń do akceptacji. Odpisałam, że wszystko się zgadza i dostałam wiadomość, że na drugi dzień zaproszenia zostaną wysłane. Cieszyłam się, że tak szybko, bo nie ukrywam, że zamówiłam je trochę na ostatnią chwilę.

Po trzech dniach zaproszenia miałam już w domu pozostało mi tylko zapakować je do kopert i rozdać. Wszyscy którzy dostali zaproszenia w formie magnesu byli w szoku, że teraz robią takie cuda. Oczywiście wszystkim się podobały a impreza urodzinowa się udała i wszyscy goście bawili się świetnie. Nawet mały solenizant był zachwycony ilością ozdób i prezentów jakie dostał.

Sebastian