Loftowy projekt wnętrza

Razem z narzeczonym postanowiliśmy za nasze spore oszczędności kupić sobie nowe mieszkanie w Warszawie. Interesowało nas dużo aspektów naszego przyszłego gniazdka rodzinnego. Po pierwsze lokalizacja, po drugie wielkość, po trzecie rozmieszczenie pokoi, po czwarte musiało to być bezwzględnie nowe osiedle, zamknięte i bezpieczne. Poszukiwania były dość długie ale owocne.

Poszukiwania projektanta wnętrza typu loft z doświadczaniem

warszawa - projektowanie wnętrz loftówLokalizacja stanowiła największy problem. Była to bardzo oblegana okolica, chyba każdy w Warszawie chciał tutaj mieszkać, także o mieszkanie było dość trudno przy takich oczekiwaniach. Nam chodziło przede wszystkim o bliski dojazd do naszej pracy, a każdy wie jak Warszawa potrafi być zakorkowana rano i po godzinie szesnastej. Chodziło nam także o dojść duże mieszkanie co wiązało się przede wszystkim z bardzo wysoką ceną. Jednakże było nas na to stać bez żadnych problemów. Po długich oczekiwaniach najpierw podczas wyboru mieszkania, potem w trakcie budowy osiedla w końcu się doczekaliśmy i otrzymaliśmy klucze od wykonawcy. Oczywiście odebraliśmy nasze mieszkanie w stanie developerskim, co oznaczała, iż generalnie nic tam nie było. Bez podłogi, ściany gołe nawet brak parapetów. Następnym krokiem było aranżowanie wnętrz naszego nowego lokum. Z racji tego, że raczej z narzeczonym nie znamy się na takich rzeczach postanowiliśmy zatrudnić specjalistę. W tym celu wpisałam w wyszukiwarkę następujące hasło – warszawa – projektowanie wnętrz loftów. Chcieliśmy aby całe nasze mieszkanie było w stylu loftowy.

Projekt nam się bardzo spodobał, zawierał wszystkie oczekiwane przez nas elementy i był bardzo surowy i męski o co nam chodziło. Sztandarowy przykład mieszkanie w typie loftowym – pełno cegły i betonu w jednym mieszkaniu. Całość wyglądała super. 

Barbara Dąb